Zararsız Bağlama Büyüsü

Zararsız bağlama büyüsü başka bir söyleniş biçimi ile rahmani bağlama büyüsüdür. İnancın yasaklamadığı şekillerde yapılır ve büyü yapılan kişi hiçbir zarar görmez. Aslında bu tam olarak bir büyü bile değildir. Çoğunluk buna büyü dediği için, büyü ile çok ilişkili olmasa da ismi bu şekilde kalmıştır. Rahmani işlemleri diğerlerinden ayıran en büyük özellik ise, kesinlikle ve tamamen zararsız olmasıdır.

Kara büyünün enerjisinden fayda görerek yapılan büyülerin enerjilerini ve etkilerini kontrol etmek mümkün değildir. Rahmani işlemlerde ise çeşitli davetler, okumalar ve benzeri yöntemler ile tamamen hayırlı durum ya da durumlar ortaya çıkarılması amaçlanmaktadır.

Zararsız ve Rahmani Bağlama Büyülerinde Süreç Nasıl İşler

Zararsız ve rahmani büyülerde süreç, kara büyülerde olduğunun tam aksinedir. Kesin bir sonuç söz konusudur. Büyünün nasıl bir süreçte gerçekleşeceği, önceden bellidir. Ancak rahmani işlemler, kişiye özel şekillerde yapılır. Yani bu tip işlemler ezbere yapılamayacağı için, ezbere etkiler de ortaya çıkartmazlar.

Her nasıl her hastalığa aynı ilaç verilmiyorsa, her insana da aynı rahmani işlemin uygulanması amaçsız ve saçma olacaktır. Hocamız medyum Fikret, bu alanda tüm ülkede bilinen en başarılı medyumlar arasında yer almaktadır. Yaptığı rahmani işlemlerde, büyü yapılan kişinin üzerinde aşırı bir belirti görülmediği gibi, her şey doğal gibi görünecektir ve doğal bir birlikteliğe yol açacaktır.

Zararsız Büyülerin Kara Büyülerle Olan Farkları

Zararsız Büyülerde Yaşanan Durumlar

  • Kişiye büyü yapıldığı anlaşılmaz ve aşırı belirtiler ortaya çıkmaz.
  • Kişiye rahmani işlem yapılmasında bir sakınca yoktur. Bu işlemler sadece hayırlı amaçlar için uygulanır ve kişiye asla zarar vermez.
  • Kişiye uygulanan işlemin manevi bir ağırlığı yoktur.
  • Kişide kabus görme ve benzeri durumlar ortaya çıkması imkansızdır.
  • Kişi ya da kişinin çevresinden herhangi biri, ona büyü yapıldığından şüphelenemez.

Zararlı Büyülerde Yaşanan Durumlar

  • Kara büyünün kontrol edilemez enerjisi nedeniyle, büyü yapılan kişi çoğu zaman aşırı tepkiler verebilir ya da ruh hali anlam verilemez derecede değişken olabilir.
  • Büyü yapılan kişi kabuslar görebilir.
  • Büyü yapılan kişi, üzerinde yüksek manevi yük hissedebilir ve bu kişiyi bunaltır.
  • Kara büyü yapılmasında pek çok inanca göre sakınca vadır.
  • Büyü yapılan kişideki aşırı belirtiler nedeniyle, bu dışarıdan da anlaşılabilir.

Daha fazla bilgi için, medyum Fikret hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here