Yıldızname Nasıl Bakılır

Yıldızname Nasıl Bakılır

Yıldızname; kişinin adı, annesinin adı, doğum tarihi ve doğum saati yardımıyla ebced hesabını da kullanarak doğumundan ölümüne kadar kişiye bir yol haritası çizmektir. Yıldızname bir fal değildir.

Yıldızname Nedir?

Yıldızname bir fal değil rehberdir. Kişiye özel oluşturulan yıldız haritası sayesinde insana rehberlik eder ve yol gösterir. Herkesin yıldıznamesi aynı kader gibi kendine özgüdür. Mezopotamya medeniyetlerinden bu yana kendine yer bulmuş, İslam Devleti’nde de etkisini göstermiştir. Yıldızname, astroloji kapsamında değerlendirildiği gibi burçlardan ayrışır. Yıldıznamede doğum esnasındaki yıldızların konumuna ek olarak Yıldızname baktıranın ismi ile annesinin isminin ebced değerinden yararlanılır. Peki Yıldızname nasıl bakılır?

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Yıldızname bakılırken çeşitli yöntemler kullanılabilir. Tek bir kişinin bilgileriyle veya ilişkideki karşı tarafın bilgileriyle de bakılabilir. 1976 doğumlu Ahmet için Yıldızname nasıl bakılır sorusunu cevaplayalım. Ahmet’in annesinin adı Fatma olsun. İlk olarak ebced hesabından yararlanarak Ahmet ve Fatma isimlerinin Türkçeye uyarlanmış ebced değerlerini toplayacağız. Ahmet isminin Türkçe ebced değeri 22 iken Fatma isminin Türkçe ebced değeri 18’dir. Ebced değerlerinin toplamını 12’ye böleriz. 40 sayısını 12’ye böldüğümüzde 3 sonucunu ve 4 kalanını elde ederiz. Yıldızname bakılırken 3 numaralı evin, yani ikizler burcunun özellikleri yorumlanır. Örnekteki ikizler burcu akıl, mantık, yaratıcı düşünce ve bilgiyi temsil eder.

Tamamen kişiye özel yıldızname haritasının bakılması ise ayrı bir ustalık gerektirir. Yıldızname haritası tamamen profesyonel ve öngörüsü yüksek medyumlar tarafından oluşturulmalıdır. Yıldıznamenin sonucunda kişinin hayatına yıldıznameye göre yön vereceği, bu sayede hastalık ve üzerindeki büyüleri anlayacağı, karakter analizi yapacağı ve ilişkilerde karşı tarafı yorumlayacağı unutulmamalıdır. Yıldıznamenin tüm bu önemi göz önünde bulundurulduğunda sadece profesyonel medyumlarca bakılması gerektiği anlaşılmaktadır.

Yıldızname nasıl bakılır?” sorusunu yöneltmeniz için size harika bir fırsat: Medyum Fikret Hoca. 17 yıllık metafizik ve biyoenerji birikimini astroloji ve yıldıznameyle harmanlayan Fikret Hoca her türlü yıldızname bakımında yardımınıza yetişiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here