Yıldızname Bakan Medyum

Yıldızname Bakan Medyum

Yıldızname bakmak her ne kadar ebced hesabından ötürü basit zannedilse de yıldız haritası oluşturmak sanıldığı kadar kolay değildir. Yıldızname bakmak bu yüzden zor bir öngörü tekniğidir.

Yıldızname Nedir?

Yıldızname, baktıran kişinin ismi ve annesinin ismiyle ebced hesabından yararlanılarak ve doğum tarihi ile doğum saati kullanılarak kişinin doğumundan ölümüne kadar olan süreci yorumlamaktır. Yıldızname bakarak karakter analizi, insanın üzerindeki büyüler, ilişkileri ve hastalıkları aydınlatılabilmektedir. Fakat yıldıznamenin bir fal gibi genel esaslar içermemesi ve insanın kaderi gibi insanın kendine özgü olması nedeniyle fal gibi ezberlenerek bakılmaz. Yıldıznamede oluşturulan yıldız haritası özel yorumlama yeteneği gerektirir.

Kimler Yıldızname Bakabilir?

Yıldızname bakmak, yıldıznamenin bir fal çeşidi olmaması nedeniyle özel bir ustalık ve birikim gerektirmektedir. Herkes yıldızname bakamazken türlü fallarla çoğu olayı yorumlayabilen fakat yıldızname bakamayan medyumlar vardır. Astrolojik bilgi birikimine sahip, analitik düşünebilen ve ebced hesaplamasına hâkim medyumlar yıldızname bakabilir. Astrolojik hanelerin de genel özellikleri bilinmelidir. Ancak ve ancak alanında ustalaşmış profesyonel medyumlara yıldızname baktırılmalıdır.

Medyum Fikret Hoca

Herkesin yıldızname bakamayacağını, yıldıznamenin sadece profesyonel medyumlara baktırılması gerektiğini belirtmiştik. Yıldızname baktığını iddia eden pek çok medyum olsa da içlerinden biri var ki yıldıznamenin adeta kitabını yazmış. Medyum Fikret Hoca, psikoloji eğitiminden aldığı gücü biyoenerjiyle harmanlayarak sizin yıldız haritanızı çıkartıyor. Üstelik Fikret Hoca sadece yıldızname istekleriniz için değil, her türlü fal için de yardımınıza koşuyor.

İstanbul doğumlu Medyum Fikret Hoca, psikoloji alanındaki lisans eğitimi ile profesyonelliğini gösteriyor. Beylikdüzü’nde hizmet veren ve ayrıca telefon üzerinden size yardımcı olabilecek Fikret Hoca, yıldıznameleriyle insanın doğumundan ölümüne bütün süreci gözünün önüne seriyor. Aynı zamanda insanın üzerindeki büyü ve tılsımları da kaldırabiliyor. Hizmet verdiği konuklarının tamamına yakını kendisinden memnun kalırken fal konusunda da yardım almak istiyor. Siz de Medyum Fikret Hoca’nın derin birikiminden yararlanmak için iletişim kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here