Aşk Büyüleri Tarifleri

Tuz ve Sirkenin İnsan Enerjisi Üzerindeki Etkileri

Tuz ve sirke ile büyü bozulabildiği ya da bunların insan enerjisi üzerinde nötrleyici bir etkiye sahip olduğu sık sık pek çok kişi tarafından söylenmektedir. Bu söylemler kısmen doğru olsa da, tamamen doğru değildir. Büyü kadar karmaşık bir olayın altından kalkabilmek için, bu kadar basit yöntemler kesin çözümler ya da kalıcı çözümler yaratmazlar. Bu da insanlarda rahatlık psikolojisi sağlarken, durumu daha kötü hale getirebilir. Bilinçsizce büyü bozma hakkında yazılmış yazılardan ilham almanız önerilmez. Buna kıyasla daima hocamıza danışarak neyi nasıl yapmanız gerektiği konusunda bilgi alabilmeniz mümkündür. Pek ala, tuz ve sirkenin insan enerjisi üzerindeki etkileri nasıldır?

Topak, insanın enerjisini ya da herhangi bir türden enerjiyi nötr hale getirebilir ve emebilir. Bunu pek çoğumuz zaten biliyoruz. Ancak ev gibi yerlerde bu enerjiyi temizlemek, ya da vücudumuzdan bu enerjiyi temizlemek için toprak kullanmak mantıklı değildir. Çünkü tuz da toprak elementini temsil etmektedir. Ve ayrıca tuz, suyun içerisinde çok küçük parçalara ayrılarak geniş alanlara dağılabilir. Bu yüzden tuzlu su ile temizlik yapılması gerektiği yaygın bir alışkanlıktır. Sirke ise, suyu temsil eder. Ancak su yerine sirkeli su kullanılmasındaki ek bir niyet, sirkenin gerçekten temizleyici bir etkisi olmasıdır. Sadece enerjiyi değil, genel olarak zararlı pek çok şeyi temizleyebildiği bilinmektedir. Büyü bozma ya da büyü enerjisini zayıflatma gibi çalışmalar esnasında hem insanın hem de evin temizliği çok önemlidir. Ancak bunlar tek başına birer büyü bozma seansı değillerdir.

Tuz ve Sirke İle Büyü Bozulur Mu?

Büyü bozabilmek için, büyü yapabilme ilmine sahip olmak gerekmektedir. İlla büyü yapmak gereklidir denemez fakat büyünün nasıl yapıldığı konusunda kesin bilgi sahibi olmak büyük önem taşır. Bu da açıkça şu anlama gelir; Medyum ya da hoca olmayan hiç kimse büyü bozma üzerinde etkili seanslar düzenleyemezler. Büyünün nasıl yapıldığını anlamak ve büyü bozma seanslarını da buna göre uygulamak gerekir. Grip hastasına kuduz ilacı verilemeyeceği gibi, bağlama büyüsüne de papaz büyüsü çözme işlemi yapılamaz. Detaylı bilgi almak için, hocamızı arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here