Telefonla Sevdiğini Aratma Büyüsü

Telefonla Sevdiğini Aratma Büyüsü

Telefonla sevdiğini aratma büyüsü nedir? Halk arasında telefonla sevdiğini aratma vefkleri ya da büyüleri olarak adlandırılmış olsa da, işlemin gerçek ismi bu değildir. Bunun olmamasının dışında, işlemin uygulanışındaki gerçek amaçta sevilen kişinin telefonla araması değildir. Telefonla aratma işlemi, temelinde kişi ile telepati kurulmasının sonucunda oluşur.

Büyüler genel olarak güçlü ve kalıcı etki yaratan işlemlerdir. Telepati ile yapılan bu işlemlerse geçici süreliğine sonuç verir. Kişinin zihninde özlem, sevgi gibi duygu ve düşünceler oluşturulur. Bunun sonucunda kişi, bu duyguları beslediği bireyi en hızlı iletişim kurabileceği araç, yani telefonla arar. Çalışmanın bu etkisinden dolayı halk arasında “telefonla aratma” biçiminde nitelendirilir.

Telefonla Sevdiğini Aratma Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

İşlemin etki gücü ve kalıcılık süresi, kişinin zihnindeki düşünce ve ruh haline bağlı olarak önemli değişimler gösterir. İşine odaklı ve gündelik hayatında sık sık sorun yaşayan kişilerde işlemin gücü oldukça geçicidir. Kişinin sizi devamlı olarak düşünmesini ve bu düşüncelerin yoğunlaşarak çeşitli noktalara ulaşmasını istiyorsanız, çeşitli işlemlerden yardım almanız gerektiğinin de altını çizmek isteriz.

Bu işlem uzaktaki kişilere uygulanabilir. İşlemin gücü mesafe gibi faktörlerden kesinlikle etkilenmeyecektir. Sizi tanımayan bir kişiye telefonla aratma büyüsü yaptırmanız durumunda işlem sonuçsuz kalacaktır. Bu işlem yalnızca sizi tanıyan ve hakkınızda gerekli bilgilere sahip olan bireylere uygulanabilir.

Telefonla Aratma İşlemi Bir Çeşit Aşk Büyüsü mü?

İçerisinde çeşitli büyülerin parçaları ve ritüel adımlarını içermesinden ötürü sıklıkla aşk büyüsü ile karıştırılmaktadır. Oysa aşk büyüsü, telefonla aratma çalışmasından çok daha güçlü ve yoğun metafizik içeren bir işlemdir. Bu durum, telefonla aratma işlemi bir çeşit aşk büyüsü mü? sualinin olumsuz yanıtlanmasına sebebiyet verir.

Bu tür telepatik işlemler doğru kaynaklardan edinilen bilgiler ile uygulanabilir. Ancak telepati yapmak için temiz bir karmaya, açık bir üçüncü göze sahip olmak önemlidir. Bu özelliklere sahip kişiler çok daha etkili ve hızlı sonuç veren işlemleri gerçekleştirebilirler. İşlem her ne kadar kolay gibi görünse de yoğun odak ve tecrübe ister.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here