Süryani Büyüsü

Süryani büyüsü, adını uygulanma dili olan Süryanice’den almıştır. Süryani toplulukları tarafından sıklıkla uygulanmış tehlikeli bir uygulamadır. Birçok amaca hizmet edebildiği gibi, evrene muazzam ölçülerde enerji yayabilir. Bozması da yapması da zordur. Kişinin benliğine nüfuz ettiği andan itibaren büyük felaketlere yol açabilir.

Süryani büyüsü kişiye kötü niyetli yapıldığında, adeta kişiyi lanetlemişçesine zarar verebilir. Kişi bağlamak ve onu kendi özgür iradesinden ayırmak için yapıldığında ise, kişi artık kendisinden uzak bir ruh gibidir. Etkileri, zaman ile doğru orantılı olacak şekilde sürekli olarak artar. Ta ki kişi artık kendinden eser bulamayana dek.

Süryani Büyüsü Nedir

Tüm büyüler arasında en tehlikeli olanıdır. Çoğu büyücünün bir silah olarak kullanabildiği, şeytani bir amaca hizmet ettiğinde felaket derecesinde yıkımlar getirebildiği bilinen bir işlemdir. Neredeyse ölü bir dil olan Süryanice olarak uygulandığı için, pek az kişi bu ilmin detaylarına vakıf olabilmiştir.

Nesilden nesle aktarılan bilgiler, yeni zamanın büyücüleri tarafından korunmuş ve uygulanarak daha da kuvvetli hale gelebilmesi için ilmi araştırmalar yapılmasına devam edilmiştir. Bir hristiyan alemi büyüsü olarak kabul edilebilir. Pek çok ilmi kuvvetli kişi tarafından kullanılması ve hakkında net bilgi paylaşılması etik görülmeyen işlemlerin başında gelir.

Süryani Büyüsü Ne İçin Yapılır

Bir kara büyü yöntemi olduğu açıkça ifade edilebilir. Pek çok amaca hizmet edebildiği için, bunu büyü yapmada bir araç, bir ritüel ya da bir yöntem olarak görebilirsiniz. Papaz büyüsü ile büyük ölçüde benzerlikleri bulunur. Büyüde amaç çoğu zaman kötü olduğu için, kızıl amaçlar da kara amaçlar da süryani işlemlerinde sık tercih edilebilir.

Birini hasta etme amacı da içerebilir, birini zengin etme amacı da içerebilir. Şans için de yapılabilir, kısmeti kapatmak için de yapılabilir. Ayırmak ya da soğutmak için de yapılabilir, bağlamak ve aşık etmek için de yapılabilir. Net bir amaç belirtmek mümkün değildir. Yine de hangi amaç ile olursa olsun muhakkak bozulması gereken bir büyüdür. Bozulmadığı takdirde kişinin evine, ailesine ve tüm çevresine tesir etmesi muhtemeldir. Süryani büyüsü hakkındaki tüm detayları hocamızdan öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here