Süryani Büyüsü Malzemeleri Nelerdir

Süryani Büyüsü Malzemeleri Nelerdir

Pek çok kişi, büyü hakkında sahibi olduğu sınırlı bilgi nedeniyle büyüleri çoğunlukla malzemeler ile özdeştirmektedir. Malzemelerine elbette büyü üzerine etkileri büyüktür. Ancak büyü, tam olarak bir dizi malzeme ya da bir karışım değildir. Bu sadece büyünün enerjisini ortaya çıkarmada önemli bir etkendir. Büyünün tamamını kapsamamaktadır. Süryani büyüsü malzemeleri nelerdir sorusu ise, bu büyüyü kendilerince yapabileceğine inanan kişiler tarafından sık sorulmaktadır.

Şöyle ifade edilebilir; Daha önce uygulamamış olan kişi için de yapılması imkansız değildir. Ancak imkansızdan daha tehlikeli kelimelerden söz edilebilir. Yapmayı denerken bir şeyler ters gidebilir ve musallat durumları ile karşılaşılabilir. Ayrıca uzman medyumların bile zorlandığı bu tür kadim işlemler, sıradan insanlar için o kadar tehlikelidir ki; Hiçbir yerde nasıl yapılacağına dair tam bilgi bulunmaz. Bizler de sizler için kısa kısa, sadece büyü üzerine bilginizin artması amaçlı bazı notlar paylaşacağız.

Süryani Büyüsünde Neler Kullanılır

Çoğu kuvvetli büyüde kullanılan ortak malzemeler genellikle söz konusudur. Bunlar büyük baş adakların bazı uzuvları ile ifade edilir. Fakat bununla da sınırlı olmaz. Gümüş tozu, altın tozu, safran ve nadir bulunan bazı bitkiler de gerekli görülebilir.

Özellikle Safran’ın bu kadar önemli ya da değerli görülmesinin nedeni; Onun sadece muazzam miktarda renk veren bir baharat olmasından kaynaklı değildir. Gizli ilimler üzerine araştırmalar ya da çalışmalar yapan pek çok kişi tarafından büyük rağbet görmektedir. Bu talebi artırırken, nadir bulunan bu bitkinin miktarını da azaltmaktadır. Bu yüzden safran nadir bulunan bitkiler ya da zor yetiştirilen bitkiler arasında görülebilir.

Süryani Büyüsünü Nasıl Yapmak Gerekir

Bir büyüyü işler hale getirmek için uygun malzemeleri bir araya getirmek tek başına hiçbir anlam ifade etmez. Büyünün nasıl gömüleceği ya da etkilenilmesi istenen kişiye nasıl yakın tutulacağı da edilen niyete bağlıdır. Ayrıca yapılan bazı okumalar, kesinlikle gerekli görülebilir. Bu okumalar havas ilmi ile ilişkili olduğu gibi, havastan daha eski ilimleri de içeriyor olabilir. Uygulanışı aşamasında pek çok farklılık söz konusudur. Bu da Süryani büyüsünü karmaşık hale getiren önemli noktalardan biridir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here