Su Falı Nasıl Bakılır

Su Falı Nasıl Bakılır

Su falı nasıl bakılır?” sorusunu yanıtlamak için su falının ne olduğunu ve amacını kavramak gerekir. Su falı bakmak uzmanlık gerektirir, herkes su falı bakamaz.

Su Falı Nedir?

Su falı, bakması en zor fallardan biridir. Su falı bakılırken bir tepsi veya bardak su ile doldurularak kullanılır. Su falında su üzerinde oluşan şekiller yorumlanır. Falı bakan kişinin kendini bütün olumsuz duygulardan arındırması ve telepati yeteneğine sahip olması gerekir. Ruhani varlıklardan yardım alındığı gibi Ayet-el Kürsü, Cin Suresi vb. ayetler de okunabilir.

Su Falının Amacı

Su falının amacı, fal baktıran kişinin ettiği niyetin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini anlamaktır. Su falının amacı, kesin bir niyet taşır ve fal baktıran kişi bu niyetini bir kendi seçeceği herhangi bir motifle eşleştirir. Örneğin sevdiğine kavuşmayı hedefleyen kişi buna tüm kalbiyle niyet eder ve bunu yıldızla eşleştirir. Medyumun yoğun konsantrasyonu ve ruhani varlıklarla telepatisi sonucu su üzerinde yıldız motifi çıkarsa niyetin gerçekleşeceğine işarettir. Kısacası su falının amacı geleceğe yönelik bir niyeti ifade eder.

Su Falı Nasıl Bakılır?

Su falının ne olduğuna ve amacına değindik. Peki su falı nasıl bakılır?

Su falı bakılırken bir bardak veya tas kullanılır. Fala hazırlık aşamasında tamamen sessiz ve loş bir ortam tercih edilir. Mum ışığı kullanılabilir. Fal öncesinde tüm kötü duygulardan arınılmalıdır. Su falı bakılmadan önce kullanılacak kabın fala bakacak kişi tarafından doldurulması elzemdir. Aksi takdirde fal sonuç vermeyecektir. Fal baktıran niyet ettikten ve bir motif seçtikten sonra fala başlanır.

Eğer kendi kendinize su falı bakıyorsanız tamamen konsantre olduktan sonra fala başlamasınız. Su ile iletişim kurmanız ve telepatiden yararlanmanız gerekir. Yoğun bir zihinsel süreçten sonra sudaki titreşimlerin ve motiflerin farkına varacaksınızdır. Su üzerinde sizin seçtiğiniz motifin oluşması niyetinizin gerçekleşeceği anlamına gelir.

Unutulmamalıdır ki su falı en zor fallardan biridir ve yüksek konsantrasyonla telepati yeteneği gerektirir. Bu doğrultuda su falınıza kendiniz bakmak yerine bir medyuma başvurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here