Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Büyüler ve soğutma büyüsü hakkında hemen herkesin bir fikri vardır. Fakat gerçekte büyü hakkında bilgisi olan kişi sayısı son derece azdır. Bunun sebebi, internet ortamında verilen bilgilerin, yarım eksik ya da yanlış olmasıdır. Bu yanlış bilgiler eşliğinde pek çok kişi büyüleri yanlış anlamış veya yanlış tanımıştır. Sizler için büyülerin doğru anlatımlarını derledik.

Soğutma işlemi, bir ayırma büyüsü işlemi değildir. İkisi birbirine sık sık karıştırılır. Fakat bu büyü, birini başka birinden soğutabildiği gibi, birini bir mekandan ya da bir alışkanlıktan da soğutabilir. Örneğin eşinizin çok sık gittiği fakat gitmemesi gerektiğini düşündüğünüz bir yer var ise, onu buradan soğutma üzerine soğutma işlemleri yapılması gayet tabii mümkündür.

Soğutma Büyüsü Nedir

Büyünün yapılması için kişiden bir parça alınmasına gerek yoktur. Maji ve benzeri uygulamalara daha yakın olan bir işlemdir. Ve sanılanın aksine kara büyü değildir. Rahmani yollar ile tamamen uygulanması mümkündür.

Bazı kişilerin rahatsız edici alışkanlıkları üzerine kullanıldığında, bağlama büyüsünün tam tersi olarak görev görür ve etki gösterir. Birinin çok alıştığı bir kişi, bir durum, bir mekan ya da herhangi bir alışkanlığı bırakması, soğutma büyüsü ile gerçekleştirilir. Bu büyünün yapıldığı kişiler, rüya gibi bir değişim yaşamazlar. Her alışkanlıkta olduğu gibi burada da bir süreç söz konusudur. Birkaç seans gerekebilir ve kişinin manevi yönünü geliştirmek için bazı tavsiyeler veriliyor olması gerekebilir. Hocamızın bu konudaki tüm önergeleri dikkat dinlenmeli ve uygulanmalıdır.

Soğutma Büyüleri Hangi Durumlarda Yapılabilir

İnsanlar eşlerini aldattığında, başka bir eve bağlandığında ve asıl yuvaları olan yerleri unuttuğunda soğutma büyüsü yapılabilir. Kişiler kahve haneler gibi bazı yerlere çok fazla alıştığında bu uygulama çözüm yaratabilir.

Ancak sadece aldatılan eşler tarafından değil, üçüncü kişiler tarafından da yapılabilir. Ve bu kişilerde amaç iyi değil tamamen kötüdür. Kıskançlık ve yuva yıkma amacı benimsendiğinde de kara büyü sınıfına girmeyecek şekilde uygulanabilen pek çok büyü işlemi bulunmaktadır. Bu da büyü yapıldığını anlamayı son derece zorlaştırabilir. Tüm soru ve sorunlarınız için hocamıza danışabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here