Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Şeytani Büyülerin Etkileri Nelerdir

Şeytani büyü rahmani yapılan çalışmanın tam tersidir. Bu büyüler, kötü amaçlara hizmet etmektedir. Özellikle intikam alma ve hırs tutkusu ile birlikte oluşturulmuş kin ve nefret üzerine işlenmiş büyüleri kapsamaktadır. Şeytani büyü çeşitleri ile birlikte, bu büyülerin ortaya çıkmasından kaynaklı olarak şeytani açıdan ele alınmış işlemler yapılır.

Şeytani Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Bir çifti ayırmak amaçlı yapılan büyler, bir eşi kendine bağlamak amacı ile rahmani yollardan sağılarak anında etki edecek büyü çeşidi istemek, şeytani büyüler kapsamına girmektedir. Bununla birlikte birinin ölümüne ya da hastalığına neden olabilecek büyü çeşitleri de şeytani büyülere girer. Bu büyülerin yapılmasında her ne kadar kin ve nefret duygusu olsa da bir ezilmişlik ve acı çekmek de bulunabilir.

Örneğin birini çok sevdiği halde başkası ile evlenmesi bu kişiye acı çektirir. Dolayısı ile şeytani büyü yaparak bu çiftin ayrılmasına sebep olabilir. Bunun yanında kaynanasından çok çekmiş olan bir gelin, kocasından da destek görmeyince, sürekli anneci olan kocayı eve bağlamak amacı ile şeytani yollar ile bağlama büyüsü yapabilir. Kaynanasına hastalık büyüsü yaparak, hastalık ile uğraşmasını ve kendisi ile uğraşmamasını sağlayabilir. Ya da çok çekmiş bir gelin ise kaynanasına ölüm büyüsü yaparak, direkt ölmesine ve ondan kurtulmaya sebebiyet verebilir. İşte bu amaçlar doğrultusunda yapılan büyüler şeytani büyüleri kapsamaktadır.

Şeytani büyüler kişinin tek başına yapacağı çalışmalar değildir. Medyumlar ya da hocalar tarafından bu çalışmalar yapılır. Ancak nasıl ki gözle görünmeyen varlıkların da iyileri ile kötüleri var ise, medyumların da yalnızca rahmani çalışmalar yapanları ya da şeytani çalışmalarda bulunanları olmak üzere ayrımları da mevcuttur.

Şeytani Büyülerin Etkileri Nelerdir?

Şeytani büyülerin etkileri direkt olarak kişiyi etkisi altına almaya delalettir. Çünkü şeytani çalışmalar yapılmaktadır. Etkisini 3 gün içinde göstermeye başlar. Özellikle bağlama kapsamında yapılan bir adet kanı büyüsü 3 gün ile 7 gün süregelen bir zaman zarfında etkisini gösterir. Sabun büyüsü ölüm kapsamında yapılıyor ise 7 gün içinde etkisini gösterir ve günden güne eriterek 41. Güne kadar kişinin ölümüne neden olur. Hastalık için yapılan şeytani büyülerin etkisi ise daha kısadır. Kullanılan materyaller arasında kişinin eşyaları, saç teli vb. kullanımda ise, bu büyülerin de etkisi anında aynı gün içinde tesirini göstermeye başlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here