Bağlama Büyüsü Tehlikeli Midir

Şeytani Büyülerden Korunmak İçin Yapılması Gerekenler

Şeytani büyüler kimin yapacağı belli olmayan kötü büyülerdir. Bazen kayınvalidesinizdir, gelininiz tarafından size yapılır. Bazen gelin sizsinizdir kayınvalideler oğlundan ayırmak için bu yönteme başvurur. Bazen sizi çekemeyen ve en yakınızda bulunan dost görünen ya da akraba olan kişiler tarafından yapılabilir. Her kim bu büyüyü size yapıyorsa yapsın bu kişiyi uzakta aramamanız gerekir. Çünkü bu büyü sizi ekemeyen, kıskançlık ve kinler üzerine kurulu bir çalışmanın ürünü olarak ortaya çıkmaktadır.

Şeytani Büyülerden Nasıl Korunur?

İlk etapta yakınızdaki kişileri göz hapsine almanız gerekir. Özellikle bu büyüler kaynana gelin ilişkisinden ortaya çıkar. Sizi çekemeyen kişilerin yakın davranması ancak sizi kıskanması evinize girip çıkmasından ileri gelir. Bu kişilerin ayağını evinizden kesmek ile şeytani büyülerden korunabilirsiniz. Hadi çevrenizdeki kıskançları uzaklaştırdınız, kaynananızı ya da gelininizi evinizden nasıl uzaklaştıracaksınız? Bu bazen mümkün olmayabilir.

Şüpheleriniz var se, onu göz hapsine alarak işe başlayabilirsiniz. Yaptığı her hareketi evinizin içinde girip çıktığı yerlere bakın. Özellikle o geldiğinde yatak odanızı kilitli tutmanız, yatağınıza domuz yağı sürülmesinin önüne geçecek bir adımdır.

Evde sık sık kuran açmak, kuran dinlemek, kuran okumak da hem hanenizi hem de sizi bu büyülerin etkisinden korumaya yönelik bir adımdır. Ancak bu işlem de sizi bir yere kadar koruyabilir.

Şeytani büyülerden korunmanın en etkili yolu deneyimli bir hoca ile çalışmak olmalıdır. Hocanın size bakım yapması gerekir. Bakımda üzerinize yapılmış ya da sizin hanenize yapılmış olan bir büyü çalışması var ise öncelikle büyü bozma işlemi yapılır. Ardından bu büyünün yeniden yapılıp tekrarlanmaması adına sizlere koruma yapılır.

Koruma yaptırmak, vefk yaptırmak, hocaya korunma amacı ile muska yaptırmak hem sizi hem de hanenizi koruma altına alacak bir işlemdir. Bu en etkili şekilde şeytani büyüden korunma yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu büyü çeşidi ile birlikte sizler de kaliteli ve birebir etki ile anında amacına uygun, hem büyü bozma gerçekleştirirsiniz hem de bu büyüden etkili korunma yaparsınız. Yapılan çalışmaların tamamı ile rahmani içerikler olması da sizleri vicdanen rahatlatacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here