Kısmet Bağlama Büyüsü

Sevgi ve Sadakat İçin Yapılan Büyüler

Her zaman birbirini seven iki insan, birbirine karşı tam anlamıyla sadakat dolu olmayabilir. Sevgi ve sadakat, bir arada olması gereken fakat bir arada tutulması son derece zor olan iki farklı duygudur. Birine karşı sadık olabilirsiniz fakat bu sırada ona olan sevginiz körelebilir. Birini çok seviyor olabilirsiniz, fakat başka birini de onu sevdiğiniz gibi seviyor olabilirsiniz. İnsan duyguları böylesine karışık olduğu için, pek çok ikili ilişki de sevgisizlik veya sadakatsizlik nedeniyle zarar görebilmektedir. Pek ala, sevgi ve sadakat için yapılan büyüler nelerdir ve nasıl etkileri olur?

Büyüler, mucizevi durumlar ortaya çıkartmazlar. Büyü ile bir durumun gerçekleşebilmesi için, öncelikle o durumun mümkün olması gerekmektedir. Yani tanımadığınız birinin size karşı sevgi beslemesi veya size sadık olmasını bekleyemezsiniz. Bu yüzden bu gibi işlemler yapılmadan önce, aradaki ilişkinin türü mutlaka doğru belirlenmelidir.

Ailede Sevgi ve Sadakat Büyüleri

Aile içinde sevgi ve sadakat, ailedeki bireylerin var olduğu sürece ihtiyaç duyacağı en kuvvetli duygulardır. Bu gibi büyüler tek bir kişiye ya da iki kişi arasında yapılmasa da olur. Yani tüm bir aileye ve hatta tüm akrabalar arasında da yapılabilir. Çocuğun ebeveynlere olan sadakati, ebeveynlerin çocuğa ve birbirlerine karı olan sevgisi ya da sadakati gibi çok farklı çeşitte örnekler verebilmemiz mümkündür.

Küsleri barıştıran ya da ayrılıkları geri döndüren bir büyü çeşidi olduğunu da özellikle vurgulamakta fayda vardır. Aile arasında birbirinden haz etmeyen insanlarda bile oldukça etkili, oldukça kuvvetlidir.

Aile İçinde Huzur Büyüleri

Aile içinde huzur büyülerinin etkileri, büyü rahmani yapıldığı sürece gayet hafif seyir etmektedir. Kişilerde kötü etkiler görülmez ya da kişiler büyü yapıldıktan sonra tuhaf davranışlar sergilemez. Büyüye karşı olan ön yargılar nedeniyle, genellikle kara büyü ve rahmani işlemler aynı kefeye koyulmakta ve bu sebeple de çeşitli ön yargılar ortaya çıkmaktadır. Aile içinde huzur büyüleri tamamen rahmani şekilde uygulandığı için, herhangi bir kaygıya lüzum görülmemektedir. Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir ya da yazarak iletişim kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here