Saç Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Saç Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Saç büyüsünün etkileri nelerdir? Kadim büyücülük kitaplarında yer alan ve yüz yıllardır uzman medyumlar tarafından uygulanan saç büyüsü metotları çeşitli amaçlara hizmet etmesi hedeflenerek uygulanabilir. Orta doğuda uygulaya başlanmış olan bu işlem tek bir uygulanışta pek çok kişiyi etkisi altına alacak biçimde de yapılabilir. Kişileri birbirlerinden ayırmak, birbirlerine düşürmek ya da tam tersi durum olan kişileri birbirine bağlamak niyeti ile yapılabilir. Günümüzde sıklıkla yuvaları yıkmak amacıyla kullanılmaktadır.

İşlemin temel malzemesi saçtır. Saçın temin edilebilmesi için diğer boyuttaki varlıklardan yardım alınır. Böylelikle işlem kimselere fark ettirilmeden uygulanır ve sonuç vermeye başlar. Kişinin DNA’sını taşıyan saç ile uygulandığından, işlemin etkisini gösterme süresi oldukça kısadır. Pek çok ayırma işlemine kıyasla daha hızlı sonuç veren bu işlem, kalıcı bir çalışmadır. İşlemin etkilerinden kurtulmak için mutlaka büyü bozma çalışmalarına başvurmak gerekir.

Kimler Saç Büyüsü Yaptırmalıdır?

Saç büyüsüne başvurmanızın pek çok farklı nedeni olabilir. Karşılıksız aşk yaşayanlar, eşi, nişanlısı ya da sevgilisi tarafından haksızlığa uğradığını düşünenler, aldatıldığını düşünenler, gözü dışarıda olan bir eşe sahip olanlar, sevgi ve ilgi görmediğini düşünenler, ilişkisinin bitmesini ya da güçlenmesini isteyenler… bu işleme başvurabilirler.

İşlem hangi amaçla uygulanırsa uygulansın mutlaka uzman kişi tarafından uygulanmalıdır. Büyü işlemleri çocuk oyuncağı değildir. Gerçekliğinden emin olunmayan bilgiler ile büyü yapmaya kalkışmak, sorunu çözmek yerine çok daha büyük sorunların ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir. Bu nedenle internette bulunan bilgileri kullanarak işlem yapmaya çalışmak akıl işi değildir!

Saç Büyüsü Bozulabilir mi?

Saç büyüsünü bozmak mümkündür. Ancak saç büyüsünün kendiliğinden bozulması imkansızdır. Kişiye ait materyaller kullanılarak yapılan işlemler zaman ve mesafe gibi kavramlardan etkilenmezler. Bu nedenle işlemin kendiliğinden bozulmasını beklemek yalnızca zaman kaybı yaratacaktır.

Peki, uzman medyumlar saç büyüsünü nasıl bozar? Saç büyüsünün hangi amaçla uygulandığı öğrenildikten sonra işleme uygun büyü bozma ritüeline başvurulur. Büyü bozma çalışması için gerekli olan materyaller temin edilir ve bu materyaller kadim büyücülük kitaplarında yer alan bilgiler eşliğinde eyleme dökülür. Bu sayede işlemin etkisi altında kalan kişiler büyünün etkilerinden kurtulacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here