sabun büyüsü

Sabun Büyüsü

Soğukluk, bir ilişkinin gidişatını tamamıyla değiştirebilecek kuvvette bir etkidir. Günümüz ilişkilerindeki pek çok sorunun temelinde çiftler arasına giren soğukluklar vardır. Ancak bu soğukluklar kendi kendine ortaya çıkabildiği gibi, bazen başkaları tarafından yönlendirilmiş de olabilirler. Manevi enerjiler ile uygulanan kuvvetli soğutma büyülerinden biri olan sabun büyüsü; çiftlerin arasını açmak için sıkça uygulanmakta ve başarılı sonuç vermektedir.

Büyüye maruz kalan çiftlerin ilişkisi bir darbe yemiş gibi sarsılacağı gibi kısa sürede bitecektir. Sabun büyüsünün bu kadar tesirli olmasının nedeni ise büyünün ritüelinde yönlendirilen manevi enerjilerdir. Sabun büyüsünün ritüelinde öte alemse enerjiler kullanılmaktadır. Bu enerjiler sadece ama sadece işinin ehli medyumlar tarafından kullanılabildiği için büyülerin tutması için de medyumlara ihtiyaç vardır.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır

Eğer etkili bir sabun büyüsü ile bir çifti ayırmak istiyorsanız uzman bir medyum ile iletişim kurmalısınız. Her tür büyü işleminde işinin ehli olan medyum Fikret hoca sizlere bu konuda yeterli bir danışmanlık sağlayabileceği gibi istediğiniz sonuçları almanızı da sağlayabilir. Eğer ki sabun büyüsünün ritüelini başarılı bir şekilde tamamlamak istiyorsanız size önerimiz işini bilen bir medyumdan destek almanızdır.

Büyünün ritüelinde isminden de anlaşılacağı üzere sabun kullanılmaktadır. Bir adet sabun önce ılık suya atılır ve içine kadar su emecek şekilde bekletilir. Ancak gereğinden fazla bekletilir ise büyü tutmaz. Sabunu bekletmenin tam süresi usta medyumlar tarafından bilindiği için acemi kişilerin bu ritüeli tek başına uygulaması olağan değildir. Sabun mayalama aşaması denilen bu işlemden çıkınca 7 adet toplu iğne kullanılır. Toplu iğnelerin her biri büyünün niyetini içeren tılsımlı cümleler ile okunmuştur. Bu iğneler sabuna batırılır.

Eşleri Soğutan Büyünün Sonuçları

Büyünün tamamlanabilmesi için uygulanacak son bir aşama daha vardır. Bu aşamada iğnelerin batırıldığı sabun bir akarsuya bırakılmalıdır. Akarsu zaman içinde sabunu eritecektir. Sabun tamamen eriyip bittiğinde büyünün etkileri istenilen kişiye yönelecek, ilişkiye büyük bir soğukluk yayacaktır.

Eğer ki sabun büyüsü ile soğutmak istediğiniz çift, ayrılmaz ise büyü yanlış yapılmış demektir. Büyüyü bir medyumdan yardım almadan uygulayanlar bu sorun ile sıkça karşılaşırlar. Sorun büyünün tarifinde değildir. Büyü ritüelinde okunan tılsımlı cümleler ve gerekli bilgi dağarcığı sadece uzman medyumların sahip olduğu şeylerdir. Eğer büyünün tutmasını istiyorsanız anlattıklarımızı dikkate almanızı tavsiye ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here