Rızık Bağlama Büyüsü Nedir

Bağlama büyüleri arasında sıkça söz edilen rızık bağlama büyüsü nedir sorusunun en bariz cevabı, kişinin hayatını karanlığa sürükleyecek bir kara büyü olduğu şeklinde verilebilir. Kişinin özellikle maddi kısmeti neredeyse tamamen kapalı hale gelecektir. Eğer bir yerde çalışıyor ise kovulabilir. Parasını kaybedebilir, parası çalınabilir ya da eğer bir iş yeri varsa, batma noktasına gelebilir. İnsanın rızkını bağlayan hemen her türden kötü olayın yaşanmasını sağlayabilen tehlikeli bir büyü olduğu söylenebilir.

Rızık Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Rızık bağlama büyüsünün etkileri niyete ve büyünün uygulanışında kullanılan ritüele göre de değişiklik görülebilir. Fakat ortak belirti ve etkiler söz konusu olduğunda, birkaç madde sıralamak mümkündür;

  • Kişinin maddi kısmeti tamamen kapanır.
  • Kişinin para ile ilgili hesap yapabilme kabiliyeti kaybolur.
  • Maddi konuda kişinin şansı tamamen negatif hale gelir.
  • Kişinin giriştiği tüm işler batma noktasına kadar gelebilir.
  • Kişi işsiz kalabilir ya da eğer iş arıyorsa asla bulamayabilir.
  • Kişinin genel anlamda şansı kötüye doğru gidebilir.

Rızık bağlama büyüsünde genellikle görülen belirtiler, yukarıda saydığımız gibi özetlenebilir. İstisna durumlarda ise bunlardan çok daha kötü etkiler söz konusu olabilir. Eğer sizlere de rızık bağlama büyüsü yapıldığını düşünüyor iseniz, bundan emin olmak için mutlaka bir bakım yaptırmanız gerekmektedir. Çünkü bazı insanlara bu gibi kötü büyüler, ailelerinden kalabilmekte ya da ailelerinden geçebilmektedir. Bazı durumlarda büyü yapılan kişi ölmüş olsa bile, çocukları bu büyünün karanlık etkilerinden zarar görüyor  olabilir.

Rızık Bağlama Büyüsü Bozulabilir Mi?

Her büyü gibi rızık bağlama büyüsünü de bozmak elbette ki mümkündür. Fakat yine, büyünün hangi metotlar kullanılarak yapıldığını bilmek önemlidir. Bir veya birden fazla bakım aracılığı ile büyünün yapılışı aşamasında kullanılan ritüelleri sezmek, usta medyumlar için mümkün kılınabilen bir durumdur. Büyü eğer bozulmazsa, etkilerini günden güne katlayarak artırabilir. Başa çıkması zor bir büyüdür çünkü bu büyü yapılan insanların hayatlarına normal şekilde devam edebilme imkanları ne yazık ki yoktur.

Eğer sizler de kendinizde ya da ailenizden birinde rızık bağlama büyüsü olduğunu düşünüyor iseniz veya bu büyü hakkında daha fazla bilgi almak istiyor iseniz, medyum Fikret hoca ile bizzat iletişme geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here