Rahmani Büyülerin Ruhsal Etkileri

Rahmani Büyülerin Ruhsal Etkileri

Rahmani kelimesinin anlamı, gerçekte insanın vicdanına ve inancına aykırı olmayan şeklinde tanımlanabilir. Başka bir diyişle, İslami inanca uygun anlamını da taşır. Bu işlemler tam olarak büyü anlamına gelmez. Çeşitli okumalar ve ritüeller gerçekleştirilerek, istenen durum ortaya çıkarılır.

Pek ala, rahmani büyülerin ruhsal etkileri konusunda da temkinli davranan ve aynı zamanda merak duyan insanlar vardır. Acaba rahmani işlem yapılan kişiler, bu işlemin ağırlığından ötürü zarar görebilirler mi? gibi pek çok soru türetilebilir. Ancak cevap kesinlikle hayırdır. İşlemin rahmani olmasının amacı da tam olarak budur. Kişi ya da kişiler için hiçbir tehlike arz etmesi mümkün değildir.

Büyü ve Bioenerji Arasındaki İlişki

Bio enerji büyü değildir. Büyü kadar etkili olduğu için ve benzeri sonuçlar ortaya koyduğu için, büyü ile karıştırılır fakat bu çok uzun incelenmesi gereken farklı bir konudur. Fikret hocamız özellikle bioenerji alanında yüksek uzmanlık seviyesine sahiptir. Bizzat görüşmeler yapan ve seanslarına bizzat katılan çok az medyumdan biri olduğunu da unutmamak gerekir.

Bu nedenle vakıf olduğu pek çok ilmin yanı sıra bioenerji ile de kendisine danışanları rahatlatması gayet tabii kuvvetle muhtemeldir. Sadece bir sonuca ulaşmak için değil, mevcut şartları daha kaliteli hale getirmek için de bioenerji gibi dallardan faydalanılması şiddetle tavsiye edilmektedir.

Rahmani ve Kara Büyülerin Etkileri Arasındaki Farklar

Kara büyülerdeki enerjinin negatif yüklü olması nedeniyle, insanda büyük bir ağırlık yaratır. Kara büyü iyilik için bile yapılsa, ortaya muhakkak bir kötülük de çıkabilir. Bu nedenle ülkemizde kara büyü tercih edilmez. Aksine, inancın ve vicdanın tamamen uygun gördüğü rahmani işlemler tercih edilir.

Basitçe özetlemek gerekirse, rahmani işlemlerde etki huzur ve yüksek pozitif enerjiyi temsil eder. Kara büyülerde yer alan etkiler ise tam tersine ağır ve negatif bir enerjiyi temsil eder. Bu yüzden kara büyüyü yapan kişi de kara büyü yapılan kişi de kendinde bir tuhaflık, bir gariplik ya da bir eksiklik hissedebilir. Şüphesiz ki kara büyüde tehlike vardır. Ancak rahmani büyülerde hiçbir tehlike bulunmaz. Detaylar için, hocamızı iletişim bölümünde bulunan numara aracılığıyla arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here