Bağlama ve Aşk Büyüsü

Rahmani Bağlama Büyüleri

Rahmani bağlama büyüleri, aslında günah olmayan bağlama büyüleri anlamına gelir. Ve ayrıca şeytani yöntemlere başvurulmaz. Bu yöntemler esnasında kan ya da kurban kullanılmaz. Kara büyüyü ifade eden yöntemlere başvurulmaz. Kişinin iradesi tamamen elinden alınmaz ya da kişiye kötülük yapılmaz. Hal böyle olduğu için, ortaya çıkan tek etki ve belirti aşk olacaktır.

Bunlara rahmani büyüler adı verilir. Bu büyülerin yapıldığı kişilerde yan etkiler olması düşünülemez. Büyülerde bazen durum abartılı olabilir. Kişi ya da kendisi tarafından fark edilebilecek derecede aşırıya kaçabilir. Ancak hocamız gibi sadece rahmani işlemler yöntemleri ile işlem yapan kişilerde böyle bir durum söz konusu değildir.

Günah Olmayan Bağlama Büyüleri

Rahmani yöntemlere çoğunlukla büyü adı verilmese bile, toplumda bunun bir manevi işlem olarak görülmesi nedeniyle büyü tabiri sık sık kullanılır. Bu tabirin sık kullanımı nedeniyle de uygulamaların işlemi büyü olarak kalmıştır. Zaman içinde bunlara rahmani büyüler kalıbı tam olarak oturtulmuştur. Bir büyüyü günah yapan en büyük faktör, onun birisine ya da dolaylı yoldan birkaç kişiye zarar veriyor olmasıdır.

Şunu düşünün; Örneğin bir ayırma büyüsünü… Eşi tarafından aşırı derecede şiddete maruz kalan bir kadının, eğer hiçbir yöntem bulamıyor ise ondan ayrılması gerekir. Eğer eşi ayrılmak istemiyor ve onu insan değilmişçesine kapatıyor ise, o zaman ayırma büyüsü yapılması sizde günah mıdır yoksa normal mi? İşte aradaki ayrım tamamen böyle düşünülmelidir.

En Doğal Bağlama Büyüleri

En doğal bağlama büyüleri ise kan ya da kurban kullanılmadan yapılan büyülerdir. Bunlar İslami okumalar ve şifalı bitkiler ya da tütsüler ile yapılır. Ayrıca tılsımın kültürümüzdeki yerinin çok büyük olması nedeniyle, tılsımlama işlemleri de rahmani ve doğal sayılabilir.

Birinin üzerindeki enerjiye yön verme sanatı üzerinde doğal kabul edilen her şey, doğaya ve kişinin kendisine zarar vermeden yapılan şeylerdir. Bu gibi işlemlerin doğal kabul edilmesinin bir başka nedeni de, rahmani olması nedeniyledir. Detaylı bilgi için hocamızı arayabilirsiniz. Ayrıca blogumuzdaki diğer içerikleri de okuyarak diğer işlemler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here