Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü, bir kara büyü çeşidi olsa dahi bazen kişilerin faydasına da kullanılabilmektedir. Kullanma amacında çoğunlukla niyet kötüdür. Birini hasta etmek, ona zarar vermek, huzursuz hale getirmek gibi pek çok sebeple yapılabilir.

Amaç her ne olursa olsun belirli sonuçlar doğuracaktır. Bu nedenle karmaşık sonuçlardan kaçınabilmek niyeti ile hocamız gibi alanında uzman kişilerin seansları ile büyüden etkilenen kişilerin muhakkak etkilerden biran önce kurtulması gerekmektedir.

Papaz Büyüsü Nedir

İsmine papaz büyüsü denmiştir çünkü süryanice uygulanan bir işlemdir. Aslında gerçek anlamı ile papazlar ile bir ilgisi yoktur. Her büyünün kendine has uygulanma biçimi bulunmaktadır. Papaz büyüleri ise, istenen durumu ifade etmekten uzaktır. Bunun yerine, bunu bir metot olarak düşünebilir.

Büyü yapma metotları arasında da güçlü ve karmaşık olanlar arasında yer alır. Herkes tarafından uygulanması ya da bozulması kolay değildir. Ancak gerçek medyumlar tarafından yapılabilir veya bozulabilir. Bozulmadığı sürece giderek kuvvetlenen bir enerji haline gelir. Bu da etkilerinin giderek artacağı anlamına gelmektedir.

Papaz Büyüsü Nelere Yol Açar

Kişiyi fiziksel olarak hasta edebilir ya da hasta etmese bile etmiş gibi hissettirebilir. Bu nedenle büyünün etkisindeki kişiler hayatlarına kolaylıkla devam edemeyebilirler. Bu kişiye doğrudan zarar verme amacı içerir. Bazı durumlarda kişilerin aklı ile ilgili sorunlara yol açar. Böyle durumlarda ise ağır depresyon ve kaygı bozukluğu gibi rahatsızlar baş gösterebilir.

İki kişi arasında uygulandığında ise ayırma, kavga ettirme gibi amaçlar içerebilir. Veya bunların tam tersi, birleştirme ve aşık etme büyüsü gibi de kullanılabilmektedir.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur

Her büyü yapılışında olduğu gibi, bozuluşunda da farklılık gösterebilir. Burada etkin kişi, danışılan medyumdur. Büyü bozmanın çoğu zaman büyüyü yapmaktan daha ciddi uzmanlık istediği görüşü ortaktır. Enerjisi yüksek kişiler tarafından kontrol altında tutulmalı ve tesiri tamamen yok edilene kadar uygun seanslar gerçekleştirilmelidir.

Ne kadar sürede sonuç alınacağı konusunda belirleyici bilgi yine hocamız tarafından verilmelidir. Herkes için farklı tesirler ve herkes için farklı çözümler söz konusu olabilmektedir. Eğer belirtiler sizde baş gösteriyor ve hayatınızda bir şeyler anlamsızca yolundan çıkıyor ise, bu konuda doğru araştırmayı yapmanız mühim olabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here