Rahmani Büyülerin Ruhsal Etkileri

Papaz Büyüsü İle Ayırma

Papaz büyüsü basitçe, büyü yapmada bir yöntem biçimi anlamını taşır. Bu yüzden birden fazla amaç için kullanılması son derece mümkündür. Etkileri muazzam derecede kuvvetlidir. Bu nedenle kara büyü amacıyla kullanıldığında, sonuçları çok ciddi olabilir. Hafife alınamayacak kadar ciddi bir işlemdir. Papaz büyüsü ile ayırma işlemlerinde, etkiler beklenilenin daha şiddetli olabilir.

Karanlık enerjinin büyünün amacı ile birleşmesi durumunda gerçekleşen bir takım olaylar söz konusudur. Bu negatif durumlar her zaman için ortaya çıkmıyorsa bile genellikle papaz büyüsü ile ayırma işlemleri sonrasında büyü yapılan kişide agresif bir ruh hali mevcut olabilir.

Ayırmak İçin Papaz Büyüsü Etkili Mi?

İki kişiyi birbirinden ayırmak için yapılabilen onlarca farklı büyü türü vardır. Bu yüzden papaz büyüsü gibi zorlu ve şiddetli bir büyüyü genelde ayırma işlemlerinde kullanmaya gerek yoktur. Ancak kullanıldığı takdirde oldukça etkilidir. Ve etkilerinin ortaya çıkması vakit almaz.

Ayırma büyülerinin uygulanış biçimlerindeki amaç genellikle iyi niyetli değildir. Çoğu zaman bir ilişkiyi bozmak veya kıskançlık duyulduğu için ayırmak amacı içerir. Bu yüzden aşağıdaki etkiler görüldüğünde büyü bozma işlemlerine başvurulması önem arz edebilir.

  • Huzursuzluk halinin sürekliliği
  • Rüyalarda kabuslar görme ve sabah ezanına dek uyuyamama
  • Takip edilme hissi ve bu hissin sürekliliği
  • İstemsiz yere sürekli olarak sinirli ve agresif davranma
  • Kişinin sergilediği davranışlara kendisinin bile anlam verememesi

Papaz Büyülerinin Kötü Etkileri Var Mıdır?

Normal şartlar altında niyetin sadece ayırma olduğu pek çok büyüde kötü bir etkiye rastlanmaz. Ancak papaz büyüsünde bu durum tam tersine olabilir. Kişi, ayrılması istenen kişiden ayrılana dek büyünün bunun dışında da bazı kötü etkileri olabilir. Bunun nedeni, papaz büyüsünün ayırma niyeti için fazla bir enerji taşıyor olmasından kaynaklanmaktadır.

Hafif istekler için ağır büyüler yapılması pek çok ruh bilimci yani medyum tarafından gereksiz bulunur. Kaldı ki bu tarz büyülerin gerçekleştirilmesi üzerine uzman kişi sayısı da azdır. Tüm bunlara ek olarak, papaz büyüsü yüksek zahmetli bir işlem olması nedeniyle ayırma niyeti göz önünde bulundurulduğunda gerekli görülmeyecektir. Bilgi almak için, hocamızı arayabilir ya da yazabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here