Büyüden Korunmanın Yolları

Panik atak, kişide kaygı bozukluğundan dolayı oluşan sinirsel ve ruhsal bir hastalıktır. Aniden başlar, zaman zaman yoğunlaşır.

Belirtileri Nelerdir?

Kişi, nefes almada güçlük çeker, göğsünde bir ağırlık hisseder. Panik atak, ölüm, yalnızlık ve hayatındaki kontrolünü kaybetmekten korkan kişilerde sıkça görülür. Ruhsal bir problemdir.
Panik atak geçiren bir kişi, fiziksel olarak endişeli ve telaşlı görünür. Rahatlıkla konuşamayabilir, sesi kısılabilir ya da titreyebilir. Delirme ve kontrolünü kaybetme korkusu başlayabilir.
Fiziksel belirtiler olarak kişide terleme, titreme, çarpıntı, nefes alma güçlüğü, göğüste sıkışma hissi, karın ağrısı,baş dönmesi, bayılacakmış gibi olma, uyuşma ve karıncalanma hissi görülür.

Tedavi Yöntemleri Nedir?

Panik atak psikolojik bir hastalıktır. İlaç ile tedavide %75 düzelme durumu mevcuttur. Tedavi için, kişinin içindeki duygularını kontrol edebilmesi gerekir. Bunun için kişiye Bioenerji ile pozitif enerji yüklendiğinde kişi, panik atak hastalığını yenecektir. Bioenerji dalında uzmanlaşmış Medyum Fikret Hocamız pozitif enerji seansları ile panik atağı yenmenize yardımcı olur.

Medyum Fikret Hoca Kimdir?

Fikret Hoca’mız İstanbul’da doğmuştur.Lisans Eğitimini Psikoloji bölümünde tamamladıktan sonra özellikle Parapsikoloji alanında eğitimler almıştır. Ayrıca dünyanın en etkili ve en güçlü şifa tekniklerinden olan Kozmik enerji diğer adıyla Bioenerji alanına yönelmiştir.

Uzmanımız danışanlarına yaptığı Bioenerji seanslarda bireylerin hayatında olumsuzluk yaratan nazar büyü ve bazı kötü doğaüstü varlıkların negatif etkisini yok etmeye destek olmaktadır.Bu teknikle asıl amaç yok edilen negatif enerjinin yerini pozitif enerjiyle tamamlayabilmektedir.Günümüzde de birçok Bioenerji uzmanı tedavilerinde bedeni pozitif enerji ile güçlendirmeyi esas almaktadır.

Fikret Hoca’mız Büyü ,Fal ve Tılsım gibi dini olarak sakıncalı bilimsel olarak insanın Aurasına zarar veren negatif çalışmalar kabul etmemektedir. Ancak kişilerin aurasına zarar veren büyü tılsım gibi negatif enerjileri yok ederek kişilerin hayatlarının her alanında pozitif bir değişim ve dönüşüm yaşamlarına yardımcı olmaktadır.

Fikret Hoca’mız İstanbul Beylikdüzü’nde danışanlarına hizmet vermeye etmektedir.
Telefon üzerinden ve merkezimizde danışmanlık desteği verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here