Büyü Bozmada Bilinen Yöntemler

Negatif Enerjinin Şansımıza Olan Etkisi

Hayatımız boyunca sadece akıl ve mantığımızla hareket ederek yaşayamayız. İnsan yaşamı sevinç, üzüntü, acı, iyilik, kötülük gibi duygu ve düşüncelerle doludur. Aslında insanı diğer canlılardan ayıran en önemli şey aklı olmasına rağmen duygularını hayata yansıtması olarak düşünebiliriz. İnsanlar yaşadıkları olaylara olumlu ya da olumsuz birçok tepki verir. Bu tepkilerin hepsi negatif ya da pozitif birer enerjiye dönüşür. Mutluluk, sevinç, iyilik olumlu, pozitif bir enerji yaymakta iken, mutsuzluk, hüzün, kötülük son derece olumsuz, negatif bir enerji yayabilir. Çok şanssızım cümlesini ya da ne kadar ballı cümlesini çevremizde sık duyarız. Aslında Negatif Enerjinin Şansımıza Olan Etkisi küçümsenemeyecek kadar fazladır. Acaba şanssız mıyız, negatif miyiz?

Şans, Şanssızlık

Bir çoğumuzun genel kanısı şansın doğuştan geldiği, şanssızlığın ise tamamen tesadüflerden oluştuğudur ancak gerçekten öyle midir? İnsan çevresini gözlemler ve arka planını bilmediği olayları olup bitmiş, ne kadar kolay, ya da olmaz, yapılamaz çok zor bakışıyla değerlendirir. Başarıyı, kazancı, mutluluğu nasıl şansla ilişkilendirebiliriz ki? İşte bu düşünce şansı negatifliktir ve negatif enerji arttıkça işlerimiz yolunda gitmez. Sonucunda çok şanssız olduğumuz düşüncesi benliğimize hakim olur. Negatif Enerjinin Şansımıza Olan Etkisi olumsuz olacak, pozitif enerji ise şans getirecektir.

Araştırmalara Göre Şansımızı Kendimiz Yaratıyoruz

^Bilim adamları şans, şansızlık üzerinde de araştırmalar yapmakta ve hayata pozitif gözle bakan insanların daha şanslı oldukları sonucunu ortaya koymaktalar. Yani lafın kısası şansımızı kendimiz şekillendiriyoruz. Elbette zaman zaman kötü şansa rastlayabiliriz. Uzun bir hayatın gerçeği bu. Ya da çok şanslı olduğumuz birkaç an yaşayacağız ömrümüz boyunca. Ancak hayatın geneli pozitif ve negatif yoğunlaşmalarla şans ya da şansızlık olarak yer ediyor yaşantımıza. Negatif Enerjinin Şansımıza Olan Etkisi talihsizlik olarak, pozitif enerjinin şansımıza olan etkisi de talih olarak yansımaya devam edecek hep.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here