Mutluluğu Bulmanın Yolu

 

Mutluluğu Bulmanın Yolu

Ne çok keşke diyoruz değil mi? Ne çok ah keşke… Belki de sürekli olumsuzu düşünüp negatif enerjiyi kendimiz çağırıyoruz. Sonra da bu keşkelerin içinde boğuluyoruz.

Kimse bizi sevmiyor ya da hiçbir şeyi başaramıyoruz. Birşeyler yapmaya çalıştığımızda elimize yüzümüze bulaştırıyoruz. Ya da başarınca da bir takdir bile görmeyi bırakın görmezden geliniyoruz.
Hatta insanlar bizi o kadar görmüyor ki bazen üstümüzde görünmez bir pelerin olduğu düşüncesine bile kapılıyoruz.

Neden Hep Ben?

Kendimize sürekli neden her kötü şey beni buluyor, neden bir türlü sevdiğim kadar sevilmiyorum deyip deyip duruyoruz. Aslında olayların kötü bir şekilde ilerlemesini istemesekte her seferinde bir şekilde istemediğimiz bir şekilde sonuçlanıyor. Hoşlandığımız kişi bizden hoşlanmıyor, tam birisiyle konuşmaya başlıyoruz bir haraketi ile anında soğuyoruz, yaptığımız işin şartlarından da kendisinden de memnun değiliz. Bir Kpps’yi kazanıpta memur olamadık, ah keşke daha çok çalışsaydımlar vs…

Çocukluğumuzdan beri o kadar alıştırıldık ki yaptıklarımızdan pişman edilmeye. Hep “geçmiş asla peşini bırakmaz, aman dikkat et yavrum” nidaları ile büyüdük. Evet geçmiş önemli idi aslında. Ama geleceği etkileyecek kadar değil.
Geçmiş, tecrübelerden ders almak, aynı pilavı bir daha sıcakken yememek için önemli. Bunun başka da bir ilerisi yok. Haydi şimdi o sürekli keşke dediğiniz şeyleri iyi ki ile değiştirin. Bakın nasıl da yakışacak o iyi ki’ler…
Şöyle düşünün hayırlısı buymuş ki olmamış, olsaymış hayatınız daha da tepetaklak olacakmış.
Negatif düşünceleri kafanızdan silip atın artık. Bütün negatifleri atıp yerine pozitifleri koyun. Görün bakın o zaman hayat daha yaşanılası bir hal alacak.
Pozitif enerji seanslarımız için Medyum Fikret Hoca ile iletişime geçin.

Medyum Fikret Hoca Kimdir?

Fikret Hoca’mız İstanbul’da doğmuştur.Lisans Eğitimini Psikoloji bölümünde tamamladıktan sonra özellikle Parapsikoloji alanında eğitimler almıştır. Ayrıca dünyanın en etkili ve en güçlü şifa tekniklerinden olan Kozmik enerji diğer adıyla Bioenerji alanına yönelmiştir.

Uzmanımız danışanlarına yaptığı Bioenerji seanslarda bireylerin hayatında olumsuzluk yaratan nazar büyü ve bazı kötü doğaüstü varlıkların negatif etkisini yok etmeye destek olmaktadır.Bu teknikle asıl amaç yok edilen negatif enerjinin yerini pozitif enerjiyle tamamlayabilmektedir.Günümüzde de birçok Bioenerji uzmanı tedavilerinde bedeni pozitif enerji ile güçlendirmeyi esas almaktadır.

Fikret Hoca’mız Büyü ,Fal ve Tılsım gibi dini olarak sakıncalı bilimsel olarak insanın Aurasına zarar veren negatif çalışmalar kabul etmemektedir. Ancak kişilerin aurasına zarar veren büyü tılsım gibi negatif enerjileri yok ederek kişilerin hayatlarının her alanında pozitif bir değişim ve dönüşüm yaşamlarına yardımcı olmaktadır.

Fikret Hoca’mız İstanbul Beylikdüzü’nde danışanlarına hizmet vermeye etmektedir.
Telefon üzerinden ve merkezimizde danışmanlık desteği verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here