Papaz Büyüsü Nasıl Çözülür

Muhabbet İçin Yapılan Büyüler

Muhabbet kelimesi, söz konusu büyü olduğunda muhabbetin ilk anlamını ifade etmez. Muhabbet için yapılan büyüler, genellikle eşler arasında sıcak bir ilişki kurulmasını sağlamak için yapılmaktadır. Bazı durum ya da olaylar karşısında, eşler arasında soğukluk olabilir. Özellikle tensel ilgisizliğin sayısız sebebi olabilir. Eşlerden birinin, başka birini daha çekici bulabiliyor olması ya da uzun süren evlilik sonucu tensel sıkılma gibi problemlerin yaşanabiliyor olması verilebilecek çok sayıda örnekten sadece iki tanesidir. Pek ala, muhabbet için yapılan büyüler hangileridir ve ne gibi etkiler ortaya koyabilmektedirler?

Aslında muhabbetin nasıl ortaya çıkacağı konusunda edilecek olan niyet, büyünün türünü, çeşidini ve ismini belirlemede en önemli adımdır. Bazı kişiler bağlama büyüleri gibi etkileri kuvvetli ve yapılışı pek zahmeti büyüleri tercih edebilmektedir. Bazıları da evrenin doğal gidişatını bozmak istemeden sadece muhabbet duygusu ortaya çıkartmak için işlem yaptırmayı tercih edebilmektedir. Manevi ilimlerde bir durumun gerçekleşmesini sağlamak için, pek çok alternatif mevcuttur. Tıpkı ilişkilerimizde bir durumun gerçekleşmesi için yapabileceğimiz şeylerde olduğu gibi. Bir şeyi sevgiyle yaptırmak mümkünken, nefretle yaptırmak da mümkündür. Ancak her ikisinin sonucu aynı olsa da, süreçleri farklı olacaktır. Bu sebeple sadece rahmani büyülerin tercih ediliyor olması oldukça mühimdir.

Muhabbet Büyüleri Rahmani Yapılabilir Mi?

Muhabbet büyüleri zaten genellikle rahmani olarak yapılmaktadır. İyi niyetle ve saf amaçlarla yapılan pek çok büyünün süreci rahmani olarak gerçekleştirilir. Ancak kara büyü ile uğraşan tehlikeli büyücülere danışmanız halinde, muhabbet büyüsü diye çok kuvvetli ve etkileri çok şiddetli olan bağlama büyüleri yapabilirler.

Manevi ilimler büyüden ibaret değildir. Rahmani büyü deniyor olsa bile, rahmani işlemler aslında büyü segmentinde bulunmadığı gibi etik ve vicdani kurallara oldukça dikkat etmektedir. Bunun yanı sıra inancın yasakladığı tehlikeli ilimlerden uzak durmaktadır.

Muhabbet Büyüsü Bozulabilir Mi?

Her büyüde olduğu gibi, muhabbet büyüsünün de bozulması gayet tabii mümkündür. Ancak rahmani yöntemlerle yapılan muhabbet büyüleri neredeyse hiçbir belirti vermediği için bunu fark etmek mümkün değildir. Bu sebeple de büyünün bozulması için bir adım atılmasına da lüzum görülmemektedir. Genellikle bu tip istekler, büyüyü yaptıranın kendisinden çıkabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here