Gerçek Medyumları Anlamak

Metafizik Uzmanı Nedir?

Metafizik kavram olarak; gözle görülmeyen duyular ailemi dışındaki bir evreni yansıtan bir alandır. Çağlar boyu çeşitli düşünürler tarafından incelenmiş, üzerinde yorumlar yapılmış, sayfalarca kitaplar yazılmış bir alan olan metafizik; insanın doğasından ayrı tutulamaz bir olgudur.

İnsanın içinde bulunduğu ve insandan ayrı düşünülemeyen metafizik kavramı, buna bağlı olarak insan üzerinde etkisi bulunduğu söylenebilir. Dünyanın çeşitli yerlerinde çok olmasa da belirli üniversite alanlarında çalışmaları yapılmış olan, özel alan oluşturulmaya çalışılan metafizik, zamanla metafizik uzmanlığı adı verilen bir kavramı oluşturmuştur.

Metafizik Uzmanı Kime Denir?

Varlığın temelini ve varoluşsal süreci inceleyen ve araştıran felsefe ile bir bağ içerisinde bulunan metafizik kavramı modern tıp ve psikoloji birimleri ile birlikte birleştirilerek kendine has bir disiplin tarzı geliştirilmiştir. Buradan yola çıkarak belirli metot ve alternatif tıp denilen bir saha oluşturulmuştur. Kişinin ruhunda oluşan tedavisi giderilemeyen hastalıklara karşı meta terapi adı verilen bu alanda çalışan kişilere metafizik uzmanı denmiştir.

Metafizik Uzmanı Ne Yapar?

Kendisine çok fazla profesyonel anlamda alan bulamayan metafizik uzmanları, ilk kozmik teknikleri kullanarak modern dediğimiz gelenekselleşmiş tedavi yöntemleri ile çare bulunamayan hastalıklara karşı alternatif tıp modelini, oluşturulmuş disiplini ile ortaya koymaya çalışan kişilerdir. Metafizik uzmanları da bu anlamda kişinin çözülemediği ruhsal problemleri çözme sürecinde yardımcı olan kişilerdir.

Metafizik Uzmanı Medyum mudur?

Metafizik uzmanı kavramının tanımı yapıldıktan sonra en belirgin şekilde akıllarda beliren kavram bu olsa gerek. Medyumluk veya astroloji alanı ile bir ilgisi bulunmayan kendi içerisinde bir disiplin oluşturulmuş bir alandır. Burada önemli olan nokta; büyü, fal ya da yıldızname gibi unsurlar ile karıştırılmaması gerektiğidir.

Metafizik Uzmanı Neleri Tedavi Edilebilir?

Metafizik uzmanları insan doğasında yaşanabilen ruhsal her türlü problemi modern tıbbın dahi bir çözüm bulamadığı alanlarda iyileştirmeye yönelik olarak çalışmalar yapan kişilerdir. Bu kişiler kişisel olarak yaşanan;

  • Sinirsel bozukluklar
  • Dengesizlikler
  • Stres depolamaları
  • Sinirsel bozukluklar gibi yaşanan ani ve stresli durumların ruhsal yapının dengesizliğinden kaynaklandığını düşünürler.

Bu tarz durumlarda insanın negatif enerjisinin bedenine zarar verdiğini ve dengesini bozduğunu, bu dengeyi etkilediğini düşünerek yaşamış olduğu; uyku sorunu eksikliği, saç dökülmesine varıncaya kadar pek çok problemin çözümünde rol oynamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here