Mutsuz Bir Aile Olmanın Gerçek Sebebi

Medyumların Yetenekleri

Medyumların yetenekleri ve medyumlar kadar ilmi olmayan kişilerin sözde kehanetleri arasında büyük farklılıklar söz konusudur. Ancak pek çok kişi tarafından bunlar birbirlerine karıştırılır. Medyumlar pek çok ilmi öğrenmek ve bunları doğru şekilde icra edebilmek için sayısız tecrübe ile taçlandırmış olmalıdır. Falcı olarak bilinen kişilerin sözleri ya da cümleleri hiçbir konuda bağlayıcı değildir.

Aynı zamanda medyumlar geleceği duru şekilde göremezler. İçinde bulunduğunuz durumu değerlendirerek büyük ölçüde tutarlı tahminlerde bulunabilirler. Bu tahminlerin kökeni ise, öğrenilmiş ilimden gelir.

Medyumlar Neler Yapabilir

Medyumlar büyü yapabilir ve yapılan büyüleri bozabilirler. Fakat her medyum, her büyüyü yapabilir denemez. Büyülerin de kendi içlerinde pek çok tipi ve türü vardır. Her medyumun her büyü türü üzerinde etkisi olması kolay bir olasılık değildir. Sadece çok tecrübeli medyumlar ve hayatını bu işe adamış medyumlar tüm büyü dillerine hakimdir.

Özetle medyumlar; Simya, metafizik, parapsikoloji, bioenerji, antik büyü ilimleri gibi durumlara tam hakimlik sağlayan kişilerdir. Ve üzerinde hakimiyet kurulması son derece zor olan Süryani diline hakimlik de papaz büyüsü gibi işlemlerin yapılmasını mümkün hale getirebilir. Günümüzde Süryanice ölü bir dil olarak kabul ediliyor olsa dahi, enerjisi muazzam ölçülerde yüksektir.

Medyum Nasıl Olunur

Yeteneğe sahip olmayan kişiler hiçbir şart altında medyum olamazlar. Yeteneğe sahip olan kişiler ise, bu yeteneği bilgi ile taçlandırdıklarında birer medyum olabilirler. Fakat bu bilgi ile taçlandırma süreci birkaç ay ya da birkaç yıl değildir. Kişinin ömrünü tamamen buna adaması ve nefes aldığı her an gizli ilimler hakkında bilgi edinmesi gerekmektedir.

Medyumluğa yeteneği olan kişilerin ise bilgiye erişmeleri her zaman kolay değildir. Ailelerinden bu ilmi gerçekleştiren kişiler var ise, bu bilgileri onlardan alabilirler. Buna el vermek ya da el almak da denebilmektedir. Bilgiye bu şekilde erişemeyen yetenekli kişilerin, gizli ilimler üzerinde hakimiyet kurması zordur. Çünkü herkese açık ortamlarda büyü ile alakalı tam bilgi bulmak mümkün değildir. Eski el yazmaları ve antik öğretiler büyüde güçlü bir araç olarak kullanılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here