Medyumların Yapabilecekleri

Medyumların Yapabilecekleri

Medyum kelimesine yüklenen anlamın, dilimizin günlük hayattaki kullanımı sırasında oldukça yanlış yerlere çekilmiştir. Geleceği gören kişi olarak kullanımından dolayı, pek çok kişi medyumları birer falcı olarak düşünmektedir. Ancak medyumların ya da yaşayan hiç kimsenin geleceği görmek gibi bir yeteneği yoktur. Enerjisel yoğunlaşma ile bazı durumları çok küçük gerçeklik payları ile kısa süre öncesinden sezmek ya da malum olmak mümkündür. Fakat bunun da hiçbir kesinliği bulunmamaktadır. Medyumların yapabilecekleri şeyler de bu yüzden sınırlıdır.

Medyum olabilmek ya da birinin kendine medyum diyebilmesi için doğuştan yetenekli olması hiçbir anlam ifade etmez. Bunun üzerine ilmi bilgi eklemek kesinlikle önem arz etmektedir. Bilgi ile donatılmayan yetenekli kişiler, enerjilerini doğru şekilde yoğunlaştırma yeteneğine sahip olsalar bile vasıfsız kişilerdir. Bunlara medyum kelimesini atfetmek kesinlikle doğru değildir.

Medyumlar Ne Yapabilir?

Kelime anlamı her ne kadar ruh bilimci olsa da, medyumlar kendilerini farklı pek çok alanda geliştirebilirler. Bu yüzden her medyum için kesin olarak şunları yapabilir denemez. Ancak pek çok üstat medyum, ebced hesabı, yıldızname, büyü ve büyü bozma gibi konularda bilgi sahibidir.

Evrende bulunan nesnelerin enerjilerini çözmüş, kavramış ve onlarla bir bütün haline gelerek elementleri ya da inancı doğru şekilde kullanmak medyumların bilindik yön verme biçimleridir. Bu yüzden büyüler bazı malzemeler gerektirmektedir. Ayrıca beşinci boyutta bulunan ve sıradan insanların göremediği bazı varlıklar ile iletişime geçme ve bu varlıkları iyilik ya da kötülük için kullanabilme imkanlarına sahip olan kişiler de mevcuttur. Cin musallatlarında çoğu zaman musallat olan kişinin üzerindeki cinleri defetmek için, iyi cinler kullanılmaktadır. Bu da medyumların yeteneklerini ya da yapabildiklerini kullanma amacını ifade eden en güzel örnektir.

Medyumlar Ne Yapamaz?

Medyumlar geleceği göremezler ve medyumlar falcı değillerdir. Doğa üstü olarak görünse bile mantık dahilinde olan pek çok durumu gerçekleştirebilmeleri mümkündür. Ancak mantık dışı hiçbir durumu gerçekleştiremezler. Mantık dışı durumlara en iyi örnek ise, bağlama büyüsü gibi büyülerdeki şartlar ve sınırlardır.

Daha önce hiç karşılaşmadığınız ya da tanımadığınız birinin size büyüyle bağlanması imkansızdır. Eğer durum böyle olsaydı, bu gerçekten doğa üstü bir durum olarak kabul edilebilirdi. Enerji manipülasyonu olarak da adlandırılabilen büyü, imkansız olaylara vesile olmaz. Olması mümkün olan ihtimalleri daha yüksek hale getirir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here