Manevi Enerjiyi Yönlendirme Yöntemleri

Manevi Enerjiyi Yönlendirme Yöntemleri

Manevi enerjiyi yönlendirme yöntemleri birden fazla şekilde uygulanabilmektedir. Yine de çoğu zaman ustalık isteyen enerji ritüelleri, bu birkaç farklı yöntem aynı anda kullanılarak yapılmaktadır. Bir enerjiye yön verebilmek için, öncelikle onu açığa çıkarmak gerekir. Hemen herkesin bildiği bazı enerji deneyleri mevcuttur. Kaos içinde uçan sineklere, Kuran-ı Kerim dinletildiğinde belli bir düzen içinde uçmaya başlamaları gibi.

Bu bir mucize değildir. Kuran-ı Kerim muazzam derecede huzur verir ve insanı daima Allah’a yakın tutar. Çünkü okunma şeklinde ve yazı dilinde pozitif enerji ortaya çıkarmaktadır. Ortaya çıkan enerjinin türü de sadece insanlara değil, yaşayan tüm canlılara huzur verir. Bu gibi pek çok örnek bulunmaktadır. Enerjiyi ortaya çıkarmada kullanılan başlıca yöntemler ise şu şekildedir;

  • Melodisi ve bestesi uygun olan yüksek sesli okumalar.
  • Bu okumalar için kullanılan dil ve dilin söyledikleri.
  • Açığa çıkara safhasını daha belirgin hale getirmek için bazı organik maddeler. (Doğal taşlar, şifalı bitkiler, altın ve gümüş tozları, nadir bulunan bazı metaller, hayvan derileri vb)

Enerjiyi ortaya çıkarmanın başlıca yöntemleri arasında yer almaktadır.

Manevi Enerjiye Yön Vermek İçin Neler Yapılabilir?

Doğru ritüeller ve okumalar tamamlandıktan sonra ortaya çıkan enerjiyi yönlendirmek, sadece bilgi değil ayrıca yetenek ve uzmanlık gerektirmektedir. İnsan hiçbir ikinci ya da üçüncü yönteme ihtiyaç duymadan çok küçük miktarlarda da olsa kendi kendine enerji ortaya çıkarabilir. Bu enerjiye yön vermek için yapılan on binlerce deneme, uygulayan kişiyi bu sanatta usta haline getirmektedir.

Bazen rahmani veya şeytani bazı varlıklardan, bu enerjiyi yerine ulaştırması için yardım alınabilir. Eğer kişi işlemin kesin olarak kişinin ruhuna zuhur etmesini istiyor ise, bu sanatı tek başına icra etmesi onu kesin sonuca götürmeyebilir. Bu nedenle cinci hocalar olarak da bilinen bir zümre bu işlemler konusunda oldukça ustadır ve kalıcı sonuçlar elde edebilirler. Söz konusu olan manevi ilimler olduğunda, ezbere işlem yapmak imkansız değildir. Bu tür işlemler, kaosun hakim olduğu yüzlerce sineğe aynı senkronizasyonda dans ettirmeye çalışmak gibidir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here