Metafizik Nedir

Kötü Niyetli Büyü Ne Demek

Kötü niyetli büyü ne demek? Bir büyüyü kötü niyetli yapan şey, büyünün amacı değildir. Bazen ayırma büyüsü gibi büyüler ne kadar kulağa negatif gibi geliyor olsa bile, bu gibi büyüler insanların kendilerini kurtarmak ya da kendilerine veya başkalarına iyilik için başvurabildiği büyülerdir. Eşinden sürekli olarak şiddet görmesine rağmen boşanma yoluna asla gidilemeyen evliliklerde, eşlerden birisi diğerinin onu bırakması için kendisine veya eşine ayırma büyüsü yapılabilir. Bu durumda sizce ayırma büyüsü iyi niyetle mi yapılmıştır yoksa kötü niyetle mi?

Kötü niyetli büyüler, gerçekten kalpten karşınızdaki insanın kötülüğünü isteyerek yapılan büyüleri ifade eder. Örneğin sadece hasetlik ve kıskançlık amacı ile rakibinizin delirmesi için yapılan musallat büyüsü, kıskanılan bir ilişkinin bitmesi için yapılan ayırma büyüsü gibi. Gerçek bir amaç ifade etmiyor olsa bile, amaç kişiye kötülük etmektir. İşte bir büyüyü kötü niyetli yapan asıl etken budur.

Kötü Niyetli Büyüler Nelerdir

Yukarıda verdiğimiz örneklerden dolayı tek tek kötü niyetli büyü saymak mümkün değildir. Ancak hiçbir literatürde iyi olarak geçmeyecek olan büyüler de mevcuttur. Bunların başında cin büyüleri, musallat büyüleri, ölüm büyüleri, delirtme büyüleri gibi işlemler gelmektedir. Bu büyülerden etkilenen insanlar, hocamız gibi işinde uzman kişiler tarafından mutlaka kontrol edilmelilerdir.

Bunun dışında, iyi niyetle yapılmış büyüler kişinin ruhunda ve vicdanında derin yaralara sebep olmadığı için; Yan etkileri olması ihtimali üzerinde de durulmaz. Ancak bilinmelidir ki, büyü gibi tehlikeli ilimlere ancak ve ancak son çare olduğunda başvurulmalıdır. Her sorununuzda büyü ilmine başvurmak sizlere mutluluktan çok keder getirecektir. Hasta kişiler doktora, psikolojisi bozuk olan kişiler doktorlara görünmelidir. Ancak eğer hiçbir çare bulunamadıysa ve hiçbir teşhis koyulamadıysa o halde büyü şüphesi duyulabilir ya da enerjisel bir kısmetsizliğin ortada olduğu fikri düşünülebilir. İşte bu durumlarda kişilerin başvurması kişiler medyumlar olmalıdır.

Kötü Niyetli Büyüler Nasıl Bozulur

Büyü bozma aşaması büyü yapma aşamasından daha karmaşıktır. Bunun tespiti ve yöntemin geliştirilmesi uzmanlara bırakılmalıdır. Kafanıza göre enerji ilmi ile oynarsanız, durumu iyileştirmez aksine daha kötüye götürebilirsiniz. Bu konuda gerçekten dikkat etmeniz önemlidir. Soru ve sorunlarınız için hocamıza ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here