bağlama büyüsü nasıl yapılır

 

Korku nedir?

Korku, insanın fiziksel ve psikolojik olarak tepki gösterdiği bir histir. Kişi, korktuğunda fiziksel olarak nefes darlığı, boğazda düğümlenme, bulantı, kusma, karın ağrısı gibi belirtiler görülür. Psikolojik olarak ise kişi, bunalıma girerek endişe duyguları ön plana çıkmaktadır.
Korkular geceleri kabus olarak hayatımıza girmektedir. Gündüz ise vesvese ve huzursuzluk şeklinde.

Korkunun Nedenleri

Fobi denilen patolojik durumlardan kaynaklanan korku dışında kişi, güvensizlik, huzursuzluk ve yalnızlık nedenlerinden ötürü korkmaya meyillidir. Yalnız yaşayan bir kişi kendini güvende hissetmez. Güvende hissetmediği için de içini huzursuzluk kaplar. Böylece kişi korkmaya başlar.
Aynı zamanda kişinin geçmişte yaşadığı kötü olayların da korkuya etkisi büyüktür. Kişiye önceden ve ya yakın bir zaman diliminde bir cin musallat olmuş ise kişi korkabilir.
Musallat şeklinde gelen korku türünde kişi, sürekli olarak kabus görmektedir. Kabuslarında ya bir yerden düşüyordur ya da musallat karabasan olarak rüyasına girmektedir. Kişi karabasan gördüğünde nefes alamaz, uykudan uyanmak ister ama üstünde onlarca ağırlık varmışçasına uykudan uyanamaz.

Korku ile Nasıl Başedilir?

Üstünüzdeki bir musallattan ötürü korku yaşıyor ya da ondan ötürü korktuğunuzu düşünüyorsanız hemen Medyum Fikret Hoca’yı arayın. İletişim numarası: 05382852936

Fikret Hoca Kimdir?

Fikret Hoca’mız İstanbul’da doğmuştur.Lisans Eğitimini Psikoloji bölümünde tamamladıktan sonra özellikle Parapsikoloji alanında eğitimler almıştır. Ayrıca dünyanın en etkili ve en güçlü şifa tekniklerinden olan Kozmik enerji diğer adıyla Bioenerji alanına yönelmiştir.
Uzmanımız danışanlarına yaptığı Bioenerji seanslarda bireylerin hayatında olumsuzluk yaratan nazar büyü ve bazı kötü doğaüstü varlıkların negatif etkisini yok etmeye destek olmaktadır.Bu teknikle asıl amaç yok edilen negatif enerjinin yerini pozitif enerjiyle tamamlayabilmektedir.Günümüzde de birçok Bioenerji uzmanı tedavilerinde bedeni pozitif enerji ile güçlendirmeyi esas almaktadır.
Fikret Hoca’mız Büyü ,Fal ve Tılsım gibi dini olarak sakıncalı bilimsel olarak insanın Aurasına zarar veren negatif çalışmalar kabul etmemektedir. Ancak kişilerin aurasına zarar veren büyü tılsım gibi negatif enerjileri yok ederek kişilerin hayatlarının her alanında pozitif bir değişim ve dönüşüm yaşamlarına yardımcı olmaktadır.
Fikret Hoca’mız İstanbul Beylikdüzü’nde danışanlarına hizmet vermeye etmektedir.
Telefon üzerinden ve merkezimizde danışmanlık desteği verilmektedir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here