Aşık Etme Büyüleri Kaç Günde Etki Eder

Köpek Büyüsü

Köpek büyüsü ya da köpek gibi aşık etme büyüsü gibi, ismi bu şekilde başlayan pek çok çeşitte büyü tasvir edilmektedir. Aslında köpek kelimesi, çoğunlukla manevi ilimlerde yanlış anlaşılan kelimelerden biridir. İnsanlara en sadık hayvanlardan biri olması nedeniyle köpek büyüsü, sadakat duygusu ile ilişkilendirilir. Yani aslında büyülerin çoğunda olduğu gibi, köpek büyüleri de ismini halkta yankılandığı şekliyle almıştır. Ancak buna sadakat ortaya çıkartmak için yapılan işlemler demek daha açıklayıcı olacaktır

Köpek büyüleri genellikle eşler arasında yapılmaktadır. Ancak aile arasında aile ve çocuk üzerinde, arkadaşlar arasında ya da iş ortakları arasında veya evli olmayan çiftler arasında da yapılabilir. Köpek büyüsü yapılan kişi, eşine ya da arkadaşına karşı eşi benzeri görülmemiş bir sadakat duygusu besleyecektir. Çoğunlukla ondan gizli hiçbir şey yapamadığı gibi, kendisini pek çok açıdan onunla eşdeğer görmeye meyilli hale gelecektir.

Köpek Büyüsü Neden Yapılır?

Köpek büyüsünün yapılma amaçlarının başlıcası olarak, kıskançlık duygusundan söz edilebilir. Kıskanç eşler, eşlerinin gözlerinin dışarıda olmaması için bu tarz işlemler yaptırmaya başvurabilir. Ancak tek durum elbette ki bu değildir. Ayrıca ayrılık aşamasına gelmiş olan eşler, ilişkilerini kurtarma amacı ile bu tip durumlara başvurabilmektedir. Tüm bunlarla beraber aile içerisinden yaşanan herhangi bir tartışma nedeniyle, aile bireylerinden herhangi birinin aile kavramından soğuması gibi durumlar karşısında da uygulanabildiği görülmektedir.

Ancak ilişkide herhangi bir sıfat olmasına gerek yoktur. İki arkadaş arasında da yapılabileceği akıllardan çıkmamalıdır. Köpek büyülerinin yapılışında birden fazla büyü çeşidi kullanılabilir. Kara büyü şeklinde yapılabilir fakat kesinlikle kara büyünün hiçbir türü tavsiye edilmemektedir. Sadece rahmani yöntemler kullanılarak sadakat işlemlerinin yapılması en doğru seçenektir.

Köpek Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Köpek büyüsü yapılan kişilerde, büyü yapılırken nasıl niyet edildiyse o şekilde belirtiler ortaya çıkmaktadır. Yani eğer ”Sözümden çıkmasın, her istediğimi yapsın, gözü benden başkasını görmesin, ailesiyle bile ilişkisini kessin” gibi bir niyet edildiyse, o halde etkiler kişinin sosyal statüsüne zarar verecek derecede fazla olabilir. Ancak çoğunlukla tek amaç, yerinde bir sadakat duygusu ortaya çıkartmak olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here