ayırma büyüsü nasıl bozulur

Kısmet ve Manevi Enerji Arasındaki İlişki

Kısmet yaşam şartları, çevre, yetenek, çalışma, azim, eğitim gibi bir çok faktörün etkileyebildiği bir kavramdır. Bu faktörler dışında bir de manevi etkiler de kısmet konusunda son derece önemlidir. Maneviyat bir bakıma enerji olarak düşünülebilir. İnançsızca yaşamak, yapılan işe inanmamak, sevgi barındırmamak, kötülük ve nefret saçmak nasıl negatif enerji yayıyorsa, inanç, sevgi, güzel bakmak, güzel görmek, iyilik ve yardım severlikte pozitif enerjisiyle hayatımıza ışık saçar.

İnsan öncelikle kendisini değerlendirmelidir. İşleri yolunda gitmeyen bir kimse, işini doğru yapıp yapmadığına, yeterince çalışıp çalışmadığına, adil olup olmadığına bakarak işlerinin neden yolunda gitmediğini anlayabilir. Kısmet ve Manevi Enerji Arasındaki İlişki tüm evren için geçerlidir. Evren sürekli kendini günceller, geliştirir ve olumsuzdan olumlu hale yönelir. İnsanlar da aynıdır. Öncelikle kısmetimzi açmak, rızkımızı arttırmak kendi elimizdedir.

Manevi Enerji Kısmetin Açılmasına Neden Olur mu?

Güzel bakanın güzel görmesi son derece doğaldır. İyi niyet iyilik, kötü niyet kötülük doğurur. Kısmet aslında iyi insanların karşısına iyi insanların çıkması, çalışkan insanların emeğinin karşılığını alabilmesi, kanaatkar insanların rızkının yeterli gelmesi gibi konularda olumlu işlerin tümü, kısmetsizlik ise, ne kadar iyi insan olursan ol kötülük görmek, çalıştığın halde kazanamamak, kıt kanaat geçindiğin halde gelirinin yetişmemesi gibi düşünülebilir. Ancak Manevi enerjiye sahip olmayan insanlar bu duruma, her ilişkide çıkar gözet, çıkarın uğruna her yolu mübah say, helal yerine haram kazancı tercih et, ama ama işler yolunda gitmediğinde de kısmetim kapalı de düşüncesidir. Kısmet ve Manevi Enerji Arasındaki İlişki aslında olması gerekeni yüzümüze açık ve net bir şekilde yüzümüze çarpmakta.

İyilik Yap At Denize, Enerjini İyilik İçin Harca

Kısmet ve Manevi Enerji Arasındaki İlişki bir bakıma iyiliğin ve kötülüğün arasındaki ilişki gibidir. Yapılan iyiliğin karşılığını beklemek ne kadar hoş değilse maneviyatını güçlü tutup ben kısmet bekliyorum demek o kadar nahoş. Yaradılışımızda iyilik de kötülük de bulunuyor. Yolunu seçmek herkesin kendi elinde. Ve manevi enerji iyilikle yoğunlaştığımızda hayatın olumlu akışına katkı sağlayacaktır, bunu aklımızdan çıkarmamalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here