bağlama büyüsü nasıl yapılır

Kısmet ve Bereket Vefkleri

İnsanoğlunun yaşamı yaptıklarıyla ya da yapamadıklarıyla süregelir ve insan seçimleriyle hayatını yönlendirir. Hayatımızda seçimlerin önemi büyüktür. Kaderimiz seçimlerimizle şekillenir ve seçimlerimiz doğrultusunda bir hayat süreriz. İnsan çevresini sürekli gözlemler. Kendine benzer yaşamlarda olan ya da olmayan her şeyi olumlu ya da olumsuz olarak alımlar kendisine. Bu durum olumlularda pozitif, olumsuzlarda ise negatif etki yaratarak psikolojik rahatlama ya da baskı yaratır.

Eğer çevremizde yaşanılan hayatlardan daha iyi durumda yaşıyorsak şükrederiz. Ancak başkasına denk gelen şans, kısmet, talih bizlere uğramıyorsa bunu içselleştirir ve negatif enerjiyle dolarız. Halk arasında kısmeti kapalı, ne bereketsiz, denilen olaylar aslında tamamen çevre kendimiz ilişkisinin içinde yaşanılan rutin olaylardan mütevellittir. Eğer bu durumdan kurtulmak istiyorsak Kısmet ve Bereket Vefkleri bize yardımcı olabilir.

Kısmet ve Bereket İçin Pozitif Olmak

Günlük hayatta karşı karşıya kaldığımız seçimler kısmetimiz ve bereketimiz için çok önemlidir. Seçimlerimizi doğru yapmak olumlu sonuçlar doğurmakta, yanlış seçimler ise negatif etkileriyle işlerimizi zorlaştırmaktadır. Kısmet ve Bereket Vefkleri negatif düşüncelerimizi pozitif hale getirerek kısmetimizin açılmasına, bereketimizin artmasına neden olacaktır.

Evlilik, İş, Rızk Artması İçin Neler Yapılabilir?

Kısmeti kapalı olanlar için maneviyat ve pozitif düşünce işe yarayabilir. Evlilik kısmeti kapalıysa, işleri yolunda gitmiyor ve rızık konusunda sıkıntı çekiyorsa Kısmet ve Bereket Vefkleri imdada yetişir. Ancak henüz evlilik olgunluğuna yetişmemiş, evlenmek için gerekli şartlara namüsait kimselerin evlilik vefki, tecrübesi olmayan, şartları doğrultusunda iş aramayıp, kendisine uygun görülmeyen, eğitimi ya da yeteneği dışında işlere müracat eden kimselerin İş vefki, işinde sebat etmeyen, tembel, işini düzgün yapmayan, kazancının ötesinde harcamalarda bulunan, kazancını hayırsız işlerde kullanan birisi için de Rızk vefki yapılması uygun ve doğru değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here