kısmet kapama büyüsü

Kısmet Kapama Büyüsü

Kapalı bir kısmet ile ilişki hayatına atılmak mümkün olmadığı gibi; kısmeti kapanan kişilerin mutlu ilişkilerinin de sonunun gelmesi bir hayli olağandır. Kısmet kapama büyüsü tam olarak bu sonuçları elde etmek için düşmanlara yapılabilecek bir büyüdür.

Zamanında sizin ilişkinize burnunu sokmuş veya sorun çıkarmış kötü niyetli kişilerden intikam almak veya onlara bir ders vermek için bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Büyü layığı ile uzman bir medyum tarafından yapıldığı takdirde etkileri yazımızın devamında okuyacaklarınız gibi olacaktır. Sonuç olarak kişinin kısmeti kapanacak ve uzun bir süre boyunca ilişki kurması imkansız hale gelecektir.

Düşmanlarınızın Kısmeti Nasıl Kapatılır

Düşmanlarınıza yaptırmanız halinde kötü niyet büyüsü olarak görülmeyen kısmet kapama işleminin ulvi güçleri barındırdığını söyleyebiliriz. Büyünün cidden kötü niyetler barındırmış ve aklında sürekli kötü niyetli fikirler olan kişilere yapılması ulvi güçlerin hükmünü etkiler. Böyle bir durumda büyünün kötü niyet büyüsü değil, tamamen ders vermeye yönelik bir büyü haline geldiğini söyleyebiliriz.

Büyünün yapımı için elde edilmesi güç materyallere ihtiyaç duyulduğunu belirtmemize gerek olmadığını düşünüyoruz. Sitemizdeki diğer makalelerde anlattığımız gibi böyle ulvi büyülerin yapımı oldukça çetrefillidir. Anlayacağınız üzere büyüyü yapacak medyumun işinin ehli bir medyum olması mutlak önem taşır. Aksi takdirde yapılan büyü ritüeli usulünce tamamlanamaz ve büyünün enerjileri doğru yönlendiremez. Yani büyü tutmaz ve daha da kötüsü bir ihtimal yaptıran kişiye tepebilir. Böyle problemler ile karşılaşmamak için medyum seçiminizi özenli yapmalısınız.

Kısmet Kapama Büyüsünün Yan Etkileri

Kısmet kapama büyüsü, yan etkileri olabilen bir büyüdür fakat bu yan etkiler iki koşula bağlı olarak gerçekleşmektedir. Yani yan etkilerin ve tehlikelerin olmaması için atılabilecek adımlar vardır. İlk olarak medyum seçimi koşulu incelikle sağlanmalıdır. Bunun detaylarından bahsettiğimiz için diğer koşula geçiş yapıyoruz.

Kısmet kapama uygulamasının herhangi bir problem veya yan etki ortaya çıkarmaması için büyünün kötü bir niyetle sadece ama sadece masum birine zarar vermek için yapılması halinde; büyünün yan etkileri olabilir. Fakat bu yan etkiler ulvi güçler tarafından büyüyü yaptıran kişiye etki eder ve kısa bir süreliğine o kişinin kısmetini kapatır. Bu nedenle büyüyü kötü niyetli kişilere yapmanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here