Eşleri Ayırma Büyüleri

Kısmet Kapama Büyüsü

Kimi insan çok kısmetli olur. İş konusunda, aşk konusunda vb. alanda çok kısmeti açıktır. Bunda kötü ne var diyebilirsiniz? Ancak evli bir insanın aşk konusunda kısmetinin açık olması aile içi huzursuzluklara neden olabilir. Kimi insanın iş hayatı kısmetler ile doludur. Sürekli iş teklifi geliyordur. O ise ne yapacağını bilemeden sürekli her gelen teklife gidiyordur ve bir işte istikrarlı durmuyordur. Bunlar bakıldığı zaman hayırlı gibi görünse de insan eli ile kötülüğe ve hayırsızlığa itilmiş durumlar içermektedir. Kısmet kapama büyüsü bu konular için yapılan bir çalışmayı kapsamaktadır.

Kısmet Kapama Büyüsü Nedir?

Kısmet kapama büyüsü, çok açık kısmeti bulunan kişilerin kısmetlerinin kapatılmasına yönelik yapılan çalışmaları içermektedir. Özellikle kısmet kapamaya dair, kişi kendisine bu çalışmayı yaptırmaz. Genellikle kocasının çapkın olmasından bıkan bir kadın aile ve huzuru bozulmasın diye bu çalışmayı kocası için yaptırabilir. Ya da bir anne, çok çapkın olan ve gözü dışarda olan bir evladı için bu çalışmayı kolaylıkla yaptırabilir. Bunlar her ne kadar büyü diye adlandırılsa da geçek manada büyü değildir.

Bu nedenle insan evladına büyü yapar mı diye soracak olanlar için, korkulacak bir şey olmadığını ve sadece bir çalışma olduğunu belirtmekte fayda vardır. İnsanlar, halk arasında kısmet kapama büyüsü olarak bildikleri ve bu şekilde adlandırdıkları için, istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda ismi de bu şekilde kalmıştır. Aslında rahmani çalışma olarak adlandırılan ve kişi için hayırlı olması sağlanan işlemleri içermektedir.

Kısmet Kapama Büyüsü Yaptırma

Kısmet kapama büyüsü yaptırmak amaç ile sizler de hocamızdan yararlanabilirsiniz. Bunun için yapılacak olan rahmani çalışmalar neticesinde ta sonuç almanız ve yolunda gitmeyen hayatınızı kendi elleriniz ile yoluna koymanız da mümkün olmaktadır. Bunlar şeytani büyüler ile kıyaslanamayacak kadar önemli ve rahmani çalışmalardır. Büyü olarak nitelendirilemez ve hiçbir şekilde zararı bulunmayan uygulamaları içermektedir. Sizler de ailenizin huzuru ve yuvanızın mutluluğu için sağlam, deneyimli ve tecrübeli gerçek bir hoca arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu konuda ve yapılan diğer rahmani çalışmalar neticesinde her zaman iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here