Domuz Büyüsü

Kısmet nedir, kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır, üstümde nazar büyü var mı kısmet kapalılığı için ne yapmalıyız gibi sorularınıza bu makalemizde  yanıt vereceğiz.

Peki Nedir Bu Kısmet Kapalılığı

Hayatınızdaki her şeyi tam yoluna koydum derken işlerinizin aniden tepetaklak olması belki de sizin hatanız değildir. Çok yetenekli, çok çalışkan biri olabilirsiniz. Çok iyi eğitim almış, kendinizi geliştirmiş olabilirsiniz. Çok güzel/yakışıklı olabilirsiniz ve ya çok güzel giden bir ilişkiniz de olabilir. Ama iş bulamamak, hayatınızda süregelen bir işsizlik sorunu, yaptığınız işten memnun olmamak, evlenememek gibi sorunlar sizden kaynaklanmıyor olabilir. Sizden kaynaklanmayan dışarıdan gelen bir nazar, büyü ve ya beddua gibi nedenlerden ötürü kısmetiniz kapanmış olabilir.

Kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır?

Allah (C. C), tüm kullarını kısmeti açık olarak yaratmıştır. Karşınıza çıkan her zorluk kısmetinizin bağlandığı ve ya kısmetinizin kapandığı anlamına gelmez. Belki de bu sorunlarla mücadele etmeniz, savaş vermeniz gerekir. Öncelikle zorluklarla yüzleştiğimizde kendimizi eleştirmeli daha sonra sorun kendimizde değilse çevremizi eleştirmeliyiz. Eğer ki siz yeteri çabayı, özveriyi gösterdiğiniz halde işleriniz halen ters gitmeye devam ediyorsa, üzerinizde bir büyü ve ya nazar olabilir. Kıskanç birinin nazarı da büyü olarak size etki edebilir. Bu nedenle aşağıda yazmış olduğum belirtilere dikkat etmekte yarar var.

  • İlişkiniz çok güzel bir şekilde devam ederken birdenbire sorunlar peyda olduysa,
  • Aslında tam standartlarınıza uygun birileri sürekli olarak karşınıza çıktığı halde kimseyle flört bile edemiyorsanız,
  • Çok iyi bir eğitim aldığınız halde istediğiniz bir işte çalışamıyor her seferinde çalışmak olsun diye anlamsızca bir yerlerde çalışıp gününüzü mutsuz geçiriyorsanız.
  • Tam bu sefer oldu dediğiniz her işten çıkarılıyor ya da baskılar (mobbing) yüzünden istifa ediyorsanız, tarafınıza büyü yapılmış olabilir.

Kısmet Kapalılığı için ne yapmalıyız?

Tarafınıza büyü yapıldığını düşünüyorsanız, Medyum Fikret Hocamız sizlere en iyi hizmeti verecektir. Fikret Hocamız İstanbul’da doğmuş, lisans eğitimini Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Parapsikoloji alanında da eğitimler almıştır. Ayrıca dünyanın en etkili ve en güçlü şifa tekniklerinden olan Kozmik enerji diğer adıyla Bioenerji alanına da yönelmiştir.

Danışanlarına yaptığı Bioenerji seansları, bireylerin hayatında olumsuzluk yaratan nazar büyü ve bazı kötü doğaüstü varlıkların negatif etkisini yok etmeye destek olmaktadır. Bu teknikle asıl amaç yok edilen negatif enerjinin yerini pozitif enerjiyle tamamlayabilmektir. Günümüzde de birçok Bioenerji uzmanı tedavilerinde bedeni pozitif enerji ile güçlendirmeyi esas almaktadır.

Fikret Hocamız Büyü ,Fal ve Tılsım gibi dini olarak sakıncalı bilimsel olarak insanın Aurasına zarar veren negatif çalışmalar kabul etmemektedir. Ancak kişilerin aurasına zarar veren büyü tılsım gibi negatif enerjileri yok ederek kişilerin hayatlarının her alanında pozitif bir değişim ve dönüşüm yaşamlarına yardımcı olmaktadır.

Fikret Hoca’mız İstanbul Beylikdüzü’nde danışanlarına hizmet vermeye etmektedir.
Fikret Hoca’ya ulaşmak için ;

Tel: 0538 285 29 36

Daha fazlası için: http://www.medyumfikrethoca.com/blog-yazilarimiz/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here