Kısmet Açmak İçin Yapılan Vefkler

Elbette inanç sisteminde kulların hepsinin kısmeti açık olarak yaratıldığı gerçeğine inanılır. Kısmetin kapanması yaşanılan süreç içerisinde emsallere nazaran şansızlık yaşayan kimseler için kullanılır. Çok güzel bir kadın düşünün, çevresinde kendine nazaran daha az talibi olması gereken herkes evleniyor ama güzel kızımıza hiç talip çıkmıyor.

Ya da aynı işi yapan iki zanaatkardan birisi bolluk bereket içinde yaşarken diğeri her zaman zorluklar çekiyor. Olması gerekenin dışında bir süreç geliştiğinde mutlaka buna müdahele etmeliyiz. Bunun için medyumlarca hazırlanan vefkler son derece olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Kısmet Açmak İçin Yapılan Vefkler kesinlikle insanların yazgılarına müdahele anlamına gelmemektedir. Hayatın pozitif yansımalarını çağırıp, negatif yüklerin atılması diye de düşünebiliriz bu durumu.

İş İçin Kısmet Açma Vefki

Geçimini sağlamak amacıyla çalışan, azim gösteren, işini doğru, düzgün ve zamanında yapan, ancak ne yaparsa yapsın kazancının bereketi kapalı olan kimseler için kısmet açma vefki yapılabilir, rızkının bereketli olması sağlanabilir. Kısmet Açmak İçin Yapılan Vefkler kesinlikle insanın kaderine müdahele sayılmamalıdır. Çalışanların kısmeti kesinlikle kendiliğinden, hiçbir şey olmadan kapanmamaktadır. Ya çalışanın maneviyatında bir sorun vardır, ya birisine istemeden de olsa bir zararı dokunmuştur ya da haset, kıskançlık, çekememezlik sonucu iş kısmeti kapanmıştır. İş kısmeti, işte bereket arttırılması için vefk yaptırmak isteyenler medyum hocalardan yardım alabilirler.

Evlillik İçin Kısmet Açma

Evlilik işleri için nasip kelimesi sıklıkla kullanılır. Bu yapılmış evliliklerde de, yapılacak evliliklerde de geçerlidir. Nasibimiz neyse onu yaşarız gibi bir durum kadercilikte geçerli değildir. İnsan kaderini seçimleriyle yaşamaktadır. Evlilik için kısmet açma özel durumlar için geçerli olabilir. Bu geçerlilik yaşanılan çevre, sosyal, kültürel ve ekonomik durumlar dışında değerlendirilemez. Davul bile dengine çalmalı diyerek, her şeyin olumlu olduğu durumlarda yapılamayan evlilikler için kısmetlerin Kısmet Açmak İçin Yapılan Vefkler sayesinde düzeltilebileceğini hatırlatmak isteriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here