Rahmani Geri Getirme Büyüleri

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet, insanların aşk hayatlarındaki önceden yazılmış talihlerine verilen isimdir. Fakat kısmetin belli koşullardan ve tesirlerden etkilenmesi, değişmesi mümkündür. İnsanların kısmetinin kapanmasının birkaç temel sebebi olabilmektedir. Bunlardan en geneli kötü enerjiler ve kötü niyetli kişiler tarafından yapılan büyülerdir. Kısmet açma büyüsü ise bu duruma müdahale etmenin tek yoludur.

Kapalı kısmete sahip birisinin aşk hayatının bitmesi ve sevdiği kişinin kendisini terk etmesi veya aldatması bir hayli olağandır. Eğer kısmeti kapanan kişinin o süreçte bir ilişkisi yoksa durum şöyle olacaktır: kişinin ilişki kurma ihtimali olan herkes ondan soğuyacak ve uzaklaşacaktır. Kapalı kısmete sahip olan bireyin aşk hayatı tam anlamı ile pasif hale gelecektir.

Kapalı Kısmet Nasıl Açılır

Kapalı kısmetin nasıl açılacağı sorusunu bu kadar sık almamızın sebebi de tam olarak yukarıda bahsettiğimiz durumlardır. Her insan hayatının belli bir döneminde durulup mutlu bir aile kurmayı düşler. İnsanların genelinin düzenli bir işe sahip olması ve hayatını idame ettirmesinin nedeni de budur.

İleride, gelecekte bir aile, yuva kurma ve hayatını sevdiği birisi ile birleştirme. Fakat kapalı bir kısmet ile sevdiğiniz kişiyle ortak bir hayat yaşayacağınız o ilişkiye kavuşamazsınız. Bu arzunuzu gerçek kılmanın tek yolu uzman bir medyumun yapacağı kısmet açma büyüsü olacaktır. Aksi takdirde kapalı bir kısmet ile hayatınız boyunca yalnız kalırsınız. Böyle bir yaşam kimse istemeyeceği için sizlere en büyük tavsiyemiz hemen işini bilen bir medyum ile iletişim kurmanızdır.

Kısmet Açma İşleminin Tesirleri

Eğer tecrübeli bir medyuma ulaşır ve desteğini isterseniz kısmet açma büyüsünün ritüeline hemen başlanabilir. Ritüelin aşamaları medyum tarafından incelikle tamamlanacaktır ancak medyumunuzun talimatlarına göre sizin de uygulayacağınız işlemler olabilmektedir. Eğer büyü layığı ile tamamlanırsa büyünün aşağıdaki gibi tesirleri olacaktır.

Büyü yapılan bireyin üzerindeki kötü enerjiler çözülecek ve kapalı kısmet yavaş yavaş geçecektir. Altı haftalık bir büyü bozma süreci devreye gireceği için sabırlı olmak mutlak önem arz eder. Bu sürecin ilk haftaları kötü enerjiler çözülür ve büyünün bağı bozulur. Bağı bozulan büyü sonraki haftalarda etkisi kırılarak geçirilir. İşlem usulüyle tamamlanır ise kısmetiniz altıncı haftanın sonunda açılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here