Kesin Sonuç Veren Bağlama Büyüleri

Kesin Sonuç Veren Bağlama Büyüleri

Büyü kelimesi insanın aklına başta her ne kadar çok fazla geliyor olsa da, bunu anlayabilen insanların da bildikleri gibi büyü aslında doğa üstü ya da insan üstü bir durum değildir. Bu sadece sıradan enerji olaylarının, daha karmaşık halidir. Bu yüzden bir büyünün tutup tutmayacağı üzerinde etkili olan şeyler de pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Kesin sonuç veren bağlama büyüleri başlığı altında net büyüler sıralandığını umuyor iseniz, böyle bir durum söz konusu değildir.

Şeytani ya da rahmani, herhangi bir büyünün tutup tutmamasını sağlayan şey onu yapan uzman medyumun nitelikleri ile alakalıdır. Ancak sadece bununla da sınırlı değildir. Büyü yapılırken kullanılan malzemelerin yeterliliği, saflığı ve doğruluğu da önemlidir. Ayrıca büyüyü yaptıran kişinin, kendisine, sürece ve amaca olan inancının sarsılmaz derecede kuvvetli olmasıdır. Çünkü her duygunun bir enerjisi vardır ve süreci en çok etkileyen şeylerden birisi de budur.

Bağlama Büyüleri Kesin Tutar Mı?

Bağlama büyüleri aslında çoğunlukla en masum büyülerden olarak ifade edilir. Bazen masum olmasa bile kişinin tutkusunu ve arzusunu ifade eden büyü olarak da kabul edilebilir. Çoğu durumda yanlış değildir. Çoğu durumda büyü yapılan kişinin bundan zarar görmesi mümkün değildir. Ve çoğu durumda, büyü yapılan kişinin çevresindekilerin de bundan zarar görmesi mümkün değildir. Masumane bir olay olduğu kabul edildiğinde, doğru ve iyi düşüncenin gücünün, profesyonel bir medyumun parmakları arasında mükemmel olabileceği söylenebilir.

Yani elbette, doğru yapılan büyüler kesin olarak tutmaktadır. Bir büyünün tutmamasındaki başlıca nedenler, başvurduğunuz kişinin bu ilme gerçekten sahip olmaması, sahip olduğunu iddia ediyor olması, sahip olmasına rağmen hata yapmış olması gibi sıralanabilir. Amaç ve yöntem her ne olursa olsun, varlığını halka arz etmiş hocamız gibi uzman medyumlar ya da hocalar tarafından alınan yardım geçerli olacaktır. Aksi takdirde üçüncü sınıf, sokak arası falcılar ya da hiçbir ilme sahip olmadığı halde atıp tutan kişilerce yapıldığı iddia edilen hiçbir işlemin tutması mümkün değildir. Daha fazla bilgi için, hocamızı arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here