kavga büyüsü

Kavga Büyüsü

Kavga büyüsü, sınıf olarak bir kara büyü çeşididir. Kötü niyet barındırır ve amaç iki veya daha fazla kişinin arasına kötülük tohumları ekerek onları içinden çıkılamaz bir duruma sokmaktır. Huzursuzluk ve yüksek oranda şiddet, kişilerin hayatlarından asla eksik olmaz. Kavga büyüsü yapılan kişilerde etkiler, çoğu büyüye göre daha şiddetli seyir edebilir.

Bu ayrıca ayırma büyüsü ile de birbirine benzemektedir. Ancak kavga büyüsünde durum, kişileri kavga ettirerek ayırmaya dayalıdır. Ayırma büyüsünde herhangi bir problem yaşanmadan ayrılmak da mümkündür. Burada durum tamamen kötülük üzerinedir, huzursuz bir süreci temsil etmektedir.

Kavga Büyüsü Kimlere Yapılır

Kavga büyüsü hemen herkese yapılabilir. Ancak çoğunlukla evli kişilere yapıldığı görülmektedir. Büyüyü yapan veya bozan medyumlara danışan kişilerin çoğunun evli çiftler olduğu fark edilmiştir. Nadiren de olsa baba oğul, anne oğul, abi kardeş arasında da yapıldığı görülebilir.

Bunun yanı sıra, rekabet söz konusu olduğunda iş ortaklıklarının bozulması için de yapılabilmektedir. Kişiden beklenmeyecek durumlar sergileniyor olması, büyü yapıldığına işaret olarak görülebilir. Eğer birine büyü yapıldığı düşünülüyor ise, bunu kişi ile paylaşmak yerine uzman bir medyumdan destek alınması çok daha doğru olacaktır. Üzerinde büyü olan kişinin bunu fark etmesi de kabul etmesi de zor olabilir. Yine nadir durumlarda kişiler kendileri fark edip, medyumlara kendileri de danışabilmektedir. Yine de önce gidilmesi gereken kişinin, uzman olduğu unutulmamalıdır.

Büyünün Etkileri Nasıldır

Her kara büyüde olduğu gibi, kavga ettirme büyüsünde de sabit bazı belirtiler bulunmaktadır. Onları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kişiden beklenmeyecek türden davranışlar
  • Normal şartlar altında tepki vermeyeceği durumlarda cinnete varacak kadar aşırı sinirli tepki verilmesi
  • Kişinin fiziksel davranışlarında, sanki içinde bir başkası varmış gibi değişiklikler gözlemlenmesi
  • Kişinin ailesinden ve yakın arkadaşlarından uzaklaşarak hayatındaki birçok kişiye karşı nefret beslemesi
  • Kişinin kişisel temizliğine özen göstermemesi ve kavga çıkartmayı istemek dışında sosyal ilişki kuramaması
  • Kuruntu, paranoya ve gerçek olmayan durumlar yaratarak bunlar hakkında aşırı agresif tutum sergilemesi

Eğer bu durumlar ile karşı karşıya iseniz ya da çevrenizden birinde büyü şüphesi barındırıyor iseniz, muhakkak hocamıza danışmanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here