kara büyü yapma yöntemleri

Kara Büyü Yapma Yöntemleri

Antik çağlardan beri uygulanmakta olan kara büyüler oldukça kuvvetli tesirleri olan işlemlerdir. Yapımları çok meşakkatli ve masraflı olan kara büyüleri uygulamak için başvurulabilecek birden fazla metot ve yöntem vardır. Kara büyü yapma yöntemleri arasından istenilen etkiyi verebilecek olan seçilip uzman bir medyum tarafınca uygulanabilir.

Kara büyüler, gelmiş geçmiş en kuvvetli büyüler arasında yer aldığı gibi kötü niyetler ile yapıldıkları zaman en tehlikeli büyüler olarak da bilinirler. Bu tehlike büyünün yapıldığı kişiye karşıdır. Kara büyülerin birisine zarar verme amacıyla uygulanması halinde o kişi ruhani etkiler tarafından bir zarar görecektir. Büyünün etkileri tamamıyla yapılan kara büyü işlemine bağlı olarak değişiklik gösterir.

Kara Büyü Yapmak İçin Gerekenler

Büyü ritüellerini başarı ile gerçekleştirmek ve bir büyünün tutmasını sağlamak oldukça zor bir şeydir. Bunu gerçekleştirebilmek için usta bir medyum olmak gereklidir. Bazı basit büyü ritüellerinin bir kısımları medyum olmayan kişiler tarafından evde de yapılabiliyor olsa dahi çoğu büyü medyum olmayan bireyler tarafından uygulanamaz.

Söz konusu kara büyüler olduğunda ise normal bir medyumun bile zorlanacağını söyleyebiliriz. Bu tür kuvvetli işlemleri başarıyla uygulayabilmek için belli bir ustalık seviyesine erişmiş medyumlardan yardım almak şarttır. Çünkü büyünün yapımı için başvurulan metotlar, büyülü ilimlerde hikmet sahibi medyumlar tarafından layığı ile tamamlanabilmektedir.

Kara Büyü Yapmak Tehlikeli Midir?

Her büyü işleminin bazı etkenlere bağlı olarak tehlike arz etmesi olağandır. Bu etkenlerden en önemlisi büyüyü yapan medyumun amatör olmasıdır. Bir diğer tehlike arz eden etken ise büyü ritüelinin doğru bir şekilde tamamlanmamasıdır.

Bu tür durumlarda kara büyüler büyüyü yaptırmak isteyen kişi için de tehlike arz edebileceği için kara büyü yaptırmadan önce kara büyülerde uzman bir medyum ile iletişim kurmanız çok önemlidir. Böylelikle tehlike arz eden etkenlerden korunabilirsiniz. Kara büyü yapma yöntemleri ile ilgili daha fazla detay için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here