kara büyü nasıl yapılır

Kara Büyü Nasıl Yapılır

Kara büyüler, insanlara korku salan ve bazı açılardan gerçekten de korkulması gereken büyülerdir. Genel olarak zarar vermeye yönelik uygulanan kara büyüler ile iyi niyetli bir işlem yapmak pek mümkün değildir. Çünkü bu büyülerin gerçekleşmesini sağlayan manevi enerjiler lanetli olurlar. Kara büyü nasıl yapılır diyen ziyaretçilerimiz için hazırladığımız bu yazımız ile sizlere tüm sorularınızın yanıtlarını vereceğiz.

Öncelikle kara büyü ritüellerinde yönlendirilen manevi enerjilerin neden lanetli olduklarını açıklayalım. Bu enerjiler ruhani güçler olarak da isimlendirilebilir. Büyülerin gerçekleşebilmesi için enerjilere ihtiyaç duyulduğu gibi büyünün yapım niyeti bu enerjilere aktarılır. Ardından enerjiler istenilen kişiye yöneltilir ve büyü gerçekleşir. Fakat kara büyü ritüellerinde enerjiler yönlendirilmeden hatta büyü niyeti aktarılmadan önce kirletilir. Bu sayede kara büyü haline gelen işlemler ciddi zararlara yol açabilir.

Kara Büyülerin Etkileri Nelerdir

Kara büyü nasıl yapılır diye soranların en çok merak ettiği bir diğer konu ise kara büyülerin ne tür tesirleri olduğudur. Bu işlemler zarar vermeye yönelik uygulandığı için etkileri de bu şekilde olur. Eğer detaylandırmak gerekir ise kara büyülerin ne tür zararlar verdiğini aşağıdaki listede ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

  • Kara büyü yapılan kişinin psikolojik rahatsızlıklar edinmesi mümkündür.
  • Büyünün tesirleri altındaki kişinin huzursuzluk, paranoya ve musallata maruz kalması da sağlanabilir.
  • Düşmanlara kara büyü işlemi uygulanarak maddi zarara girmeleri, yatırımlarında başarısız olmaları sağlanabilir.
  • Kuvvetli kara büyüler ile psikolojik zararlar verilebileceği gibi hastalık gibi fiziksel zararlar da verilebilir.

Kara Büyüler Tehlikeli Midir?

Sizlere yukarıda sıraladığımız etkiler, kara büyü etkilerinden sadece birkaç tanesidir. Kara büyülerin ritüelleri uzman medyumlar tarafından uygulanır ise elde edilebilecek yüzlerce farklı sonuç daha vardır. Şimdi ise yazımızın en can alıcı noktasına geldik. Kara büyü nasıl yapılır diyenlerin merak ettiği bir diğer konu ise işlemlerin tehlikeleridir.

Kara büyülerin belli tehlikeleri vardır. Bu tehlikeler kara büyü ritüellerinin yanlış uygulanması durumunda ortaya çıkabileceği gibi daha bir çok durumda kendini gösterebilir. Özellikle bir konu vardır ki kara büyülerin en büyük tehlikesidir. Kara büyülerin halen bilinmeyen etkileri olduğu düşünülmektedir. Her tür niyete yönelik yapılabilen kara büyülerin bilinen yönleri değil, bilinmeyen yönleri daha tehlikelidir. Çünkü bilinçsizce yapılan bir kara büyü işleminin ne sonuç vereceği ön görülemeyeceği için her tür tehlike ortaya çıkabilir. Bu konu hakkında daha fazla detay için medyum Fikret hocaya danışmanızı tavsiye ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here