kara büyü kimlere yaptırılır

Kara Büyü Kimlere Yaptırılır

Bir hayli meşakkatli ritüelleri olan kara büyüler, antik çağlardan beri uygulanmakta olan kuvvetli ve tehlikeli işlemlerdir. Bu işlemleri başarıyla uygulayabilen medyumların sayısı da azdır. Hele ki günümüzde kara büyü yapacak ustalığa sahip medyumlar ulaşılması zor kişilerdir. Kara büyü kimlere yaptırılır yazımızı paylaşmamızın nedeni de budur.

Ulaşılması zor olan bahsettiğimiz medyumları bir de sahtekarların arasından seçip bulmak iyice çetrefilli bir iştir. Bu nedenle ziyaretçilerimize kara büyü yaptırabilecekleri medyumlara nasıl ulaşacaklarına dair bilmek istediklerini aktarıyoruz.

Kara Büyü Yapmak İçin Gerekenler

Kara büyü ritüelleri birden fazla aşamadan oluşur ve antik çağlardan beri süre gelen bir işleyiş temelinde gerçekleşir. Kara büyülerin yapımı sırasında ilk olarak öte alemlerden büyü enerjilerine erişilir ve bu enerjiler ruhani olarak dünyamıza çekilir. Ardından bu spiritüel enerjiler özel ritüeller aracılığı ile lanetlenir ve kuvvetlendirilir. Kara büyülerin lanetli sonuçları olması da buradan kaynaklanır.

Büyünün enerjileri lanetlendikten sonra kontrol altında tutmak çok zordur fakat yapılması gereken bir aşamadır. İşte tam olarak bu nedenle işinin ehli ve kara büyülerde uzman bir medyuma ihtiyacınız vardır. Büyünün lanetli enerjiler halen kontrol altında iken büyünün yapılışındaki niyet bu enerjilere aktarılır ve son olarak ritüel tamamlanır.

Kara Büyü Yapan Medyumlar

Kara büyülerin bu meşakkatli ritüelini tamamlamak ve büyünün tutmasını sağlamak her medyumun üstesinden gelebileceği bir işlem değildir. Eğer kara büyü kimlere yaptırılır diyorsanız ve bahsettiğimiz işlemleri layığı ile tamamlayabilecek bir medyum arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tek yapmanız gereken işlemler sırasında medyumun sizden talep ettiklerini ve size yapmasını söylediği aşamaları yapmanızdır. Böylelikle medyumunuz ile büyüyü tamamlayabilir ve usta medyumunuz sayesinde hiçbir risk altına girmeden istediğiniz kara büyüyü istediğiniz kişiye uygulayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here