kara büyü bozma yöntemleri

Kara Büyü Bozma Yöntemleri

Kara büyüler oldukça tehlikeli ve kuvvetli etkileri olan eski büyülerdir. Eğer bir kara büyüye maruz kalırsanız hayatınız birkaç yönden giderek kötü bir hale gelebilecektir. Bu nedenle birisinin size kara büyü yaptırdığına dair en ufak bir şüpheniz dahi olursa önlemler almalısınız. Kara büyü bozma yöntemleri, kara büyülere müdahale etmenin en etkili yoludur.

Kara büyüleri bozmak için normal büyüleri bozmaya kıyasla daha farklı bir yol izlenmektedir. Oldukça kuvvetli tesirleri olan kara büyülerden kurtulmak bir hayli çetrefillidir. Nasıl ki yapımında bir ritüel uygulanıyorsa bozumu içinde uygulanacak bazı ritüeller mevcuttur.

Kara Büyü Nasıl Bozulur

Üzerinizdeki veya hanenizin üzerindeki kara büyülerin etkilerinden kurtulmak için ilk olarak sizi etkisi altında bırakan büyünün kara büyü olduğundan emin olmalısınız. Çünkü bir büyüye farklı bir büyünün bozum yöntemi ile müdahale etmek çok tehlikelidir. Eğer bir kara büyüye normal büyü bozma metotları ile müdahale edilir ise kara büyünün lanetli enerjileri kötü tesirlerini arttıracaktır.

Aynı şekilde normal büyülere de kara büyü bozma yöntemleri ile müdahale etmek yine çok tehlikelidir. Bu nedenle üzerinizde sizi kötü etkileyen bir büyü olduğundan şüphelendiğiniz zaman usta bir medyuma bakım yaptırmalı ve o büyünün ne olduğunu öğrenmelisiniz. Büyü tespiti yaptırdıktan sonra üzerinizde kara büyü olduğuna dair şüpheleriniz kesinleşir ise o zaman kara büyü bozum işlemlerine başlanabilir.

Evde Kara Büyü Bozma

Kara büyüye maruz kalındığında bozum işlemlerine bir an önce başlamak çok önemlidir. Çünkü kara büyüler kişi veya hanenin üzerinde ne kadar uzun süre kalırsa vereceği zarar o kadar artacaktır. Doğru medyum seçimini yapmak için araştırmalar yaparken de vakit kaybetmemek adına evde uygulanabilecek metotlar vardır.

Evinizin tüm zeminlerini sirkeli su ile sildikten sonra bütün odalarda üç kere Ayetel Kürsi okumak büyünün etkilerini yavaşlatacaktır. Fakat kara büyülerden tamamıyla kurtulmak için kesinlikle bir medyumdan yardım almak şarttır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here