Kabak Büyüsü

Kabak Büyüsü

Kabak büyüsü en güçlü aşık etme büyülerinden biridir. Bu kadar güçlü bir işlem olmasına rağmen ismi kulağımıza oldukça yabancıdır. Peki, neden kimse bu büyünün ismini ve yapabileceklerini bilmiyor? İşlemin pek az medyum tarafından uygulanabilmesi ve uygulanış aşamasının aşırı derecede çetrefilli olması, bu işlemin halk arasında tercih edilmesinin önüne geçiyor.

Bu işlemi kullanarak herkesin hayalindeki gerçek ve karşılıklı aşkı yaşayabilirsiniz. İşlemin uygulanışı esnasında yapılan metafizik çalışmaları kişileri eşit frekans aralığına çekerek çok daha mutlu olmalarını sağlıyor. Eşit frekans aralığındaki insanların birbirlerin ile vakit geçirmek ve çeşitli aktivitelerde bulunmaktan kat kat daha fazla zevk aldığı biliniyor.

Kabak Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kabak Büyüsü Etkileri NelerdirGerçek ve saf aşkın formülü olan bu işlemin etkileri nelerdir? İşlemin ilk etkileri her iki kişinin de zihninde başlayacaktır. Bu sebeple dışarıdan bakıldığında işlemin uzun müddet boyunca pasif halde kaldığı zannedilir. Oysa bu geçen zaman içinde kişiler içten içe birbirlerine aşık olmakta ve güçlü bir bağ kurmanın hazırlıklarını yapmaktadır.

  • Kişiler birbirlerine karşı güçlü bir çekim hissedecektir,
  • Aynı ortamda bulunmak bile onları dünyanın en mutlu insanların haline getirecektir,
  • Birbirleri ile konuşurken içten içe aşk ve sevgi duyguları ile dolacaklardır,
  • Aralarındaki çekim zaman içerisinde öylesine güçlenecektir ki, birliktelik kaçınılmaz bir hal alacaktır,
  • Bu kişilerin birlikte kurdukları yuva ebediyen mutlu ve huzurlu olacaktır,
  • İlişkide tartışmalar yaşansa dahi en kısa sürede ortadan kalkacak ve hiç yaşanmamış edasıyla ilişkiye devam edeceklerdir,
  • Kişiler birbirlerin sıklıkla rüyalarında görürler ve çok nadir olsa da gördükleri rüyaları çevrelerindeki yakın kişilere aktarırlar…

İşlem Nasıl Yapılır ve Nasıl Bozulur?

İşlemin etkilerini duyan kişiler böylesine güçlü bir büyünün nasıl uygulandığını merak etmeye başlarlar. Ancak bu işlemi uygulamak sanıldığı kadar basit değildir. İşlemin uygulanabilmesi için metafizik ve medyumluk ilmi üzerinde yeterli bilgi ve uygulama tecrübesine sahip olmak gerekir. Bu işlemi uygulatmak istiyorsanız, mutlaka konu üzerinde uzmanlaşmış bir medyum ile irtibata geçmelisiniz.

Diğer bir merak konusu ise işlemin nasıl bozulduğudur. İşlem, büyü bozma çalışmalarına maruz kalmadığı müddetçe gücünü yitirmeden bir ömür boyu sonuç vermeye devam edecektir. İşlemin kendiliğinden bozulabilmesi söz konusu değildir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here