İnternette Yazan Büyüler Doğru mu?

İnternette Yazan Büyüler Doğru mu?

Çeşitli sebeplerden ötürü pek çok kişi büyüler hakkında bilgi edinmek ister. Ancak konu hakkında araştırma yapan kişilerin merak ettiği ve bir o kadar da önemli olan, internette yazan büyüler doğru mu? sualinin yanıtı her zaman için muallaktadır.

Çeşitli malzemeler, metafizik çalışmaları, tecrübe ve en önemlisi de işlemin nasıl yapılacağına dair doğru bilgilerin bir araya gelmesi ile sonuç veren etkili büyüler yapılır. Bu bilgilere ulaşmak için kullanabileceğiniz en etkili yöntemlerden biri de internette araştırma yapmaktır. Peki ama, internette bulunan bilgilerin ne kadarı doğruyu yansıtıyor. İnternetten araştırma yaparak büyü yapmayı denemek doğru bir eylem midir?

İnternetteki Bilgileri ile Büyü Yapılır mı?

Bir büyüyü yapmadan önce, sorununuza ya da ulaşmak istediğiniz amaca uygun olan işlemi seçmeniz gerekir. Bu sayede hedefinize hızlı ve etkili biçimde erişebilirsiniz. Bunun için konu hakkında doğru tespitler yapmak, işlemler ve işlemlerin verebildikleri sonuçlar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Büyüler temel olarak üç ana dala ayrılır. Bunlar ak büyüler, kara büyüler ve kırmızı büyülerdir.

Ak büyüler iyilik için yapılan işlemlerdir. Bu işlemlerin uygulanışı ve uygulamadan alınan sonuçta kimsenin zarar görmemesi hedeflenir. Kara büyüler kötülük için yapılır. Aklınıza gelebilecek her türlü kötülüğe uygun bir kara büyü olduğundan emin olabilirsiniz. Kırmızı büyüler ise günümüzde oldukça az sayıda medyumun bildiği ve uyguladığı şeytani işlemlerdir. Bu işlemlerin ritüelleri esnasında canlı kurbanlar verilir ve işlemden alınan sonuçlar gerçekten korkutucudur. Bu nedenle günümüzde yaygın olarak kullanılan büyü türlerinin ak ve kara büyüler olduğunu söyleyebiliriz.

Evde Büyü Yapmak

İnsanlar herkesten gizli tutarak evlerinde büyü yapmak isterler. Bu durum kendilerini başkalarına açmak istemeyişlerinden ve medyumlar ile irtibat kurmaya çekinmeleri sonucunda oluşabilir. Evde büyü yapmak için internetteki bilgileri kullanmak şarttır. Ancak üzülerek belirtmemiz gerekir ki internet üzerinde medyumluk ilmi ve büyüler hakkında paylaşıma sunulan ritüellerin bir çoğu yanlış ve eksik bilgilerden oluşmaktadır.

İnternetten bakarak uyguladığınız bir büyüden en iyi ihtimalle hiçbir sonuç alamazsınız. Ak büyü altında paylaşılan musallat büyülerinden birini habersizce uyguluyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlardan uzak kalmak için mutlaka uzman bir medyum ile irtibata geçmelisiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here