İğne Büyüsü

İğne Büyüsü

İğne çoğu büyü işleminde kullanılan bir cisimdir. Tıpkı düğümlerde olduğu gibi, iğneler de birden fazla niyeti fiziksel anlamda betimlemek için kullanılabilir. İğne büyüsü, farklı birçok iğne sayısı ile yapılabilir. 11 iğne, 41 iğne gibi büyülerin halk arasındaki bilinirliği oldukça fazladır. Aslında bu tam anlamıyla tek bir amaç için uygulanan büyü değildir. Kullanılan ana malzeme iğne olduğu için, ismini diğer büyülerde olduğu gibi iğneden alır.

Hemen her niyet için yapılır ki zaten büyünün yapılması aşamasında da ektilerin daha kuvvetli olabilmesi için birbirine benzer pek çok niyet ortaya koyulabilir. Bu kişinin kötülüğü için de olabilir, iradesini etkilemek için de olabilir, iyiliği için de olabilir. Belirleyici unsur büyünün kendisi değil, büyüyü yapan ya da yaptıran kişinin niyetidir.

İğne Büyüsü Neden Yapılır

İğneli büyülerin yapılma amaçlarının oldukça geniş bir spektruma dahil olduğunu kesin olarak bilmelisiniz. Ancak sık karşılaşılan durumlar önce olarak, sırasıyla sizlere bu niyetleri anlatacağız.

  • Ayırma büyüleri için iğneler kullanabilir. Bu aşamada kişi sadece ayrılığı değil, kavgayı ve huzursuzluğu da niyet edebilir.
  • Birleştirme büyüleri de bu yöntemle uygulanabilir. Birleşme, evlenme ve bağlılık gibi niyetler edilebilir.
  • Huzursuzluk niyeti ile bu büyü uygulanabilir. Kişinin işinde ya da hanesinde bu durumların ortaya çıkmasını isteyen kişi enerjiyi kötü yol için kullanıyor demektir.

İğne İle Yapılan Büyülerin Etkileri Nelerdir?

Ritüel anlamında karmaşık bir yapısı olmasa bile, birden fazla niyet söz konusu olduğu için bu tür işlemlerdeki etkiler inanılmaz derecede karmaşıktır. Anlamak ya da birbirleri ile bağ kurmak oldukça zor olabilir. Ortaya bu etkiler çıksa bile, genelde bunların takibini yapabiliyor olmak vakit alır. Üstelik birbirinden alakasız niyetler edildiyse, o halde problem; Büyüden şüphe duyulamıyor olmasına kadar ilerleyebilir.

Zaman içinde kişinin üzerindeki nüfuzu ve varlığı artan enerji, kişiyi eğer kötü niyetle yapıldıysa zor bir duruma düşürebilir. Ancak her büyüde olduğu gibi, iğne büyüsünde de büyü bozma ritüelleri kesin sonuç vermektedir. Büyü ve büyü bozma hakkında daha detaylı bilgi için hocamızı iletişim bölümünde bulunan numaradan arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here