ölü toprağı büyüsü

Hangi Büyüler Nasıl Etki Gösterir

Büyülerin etkileri sadece çeşitleri üzerine değişiklik göstermez. Ayrıca büyünün yapılma amacı, en ama en önemli etken olarak belirlenmiştir. Örneğin bir papaz büyüsünü kişiye eğer onun kısmetini kapatmak ya da bunalıma sokmak için yaptırırsanız, kişideki etkiler elbette karanlık olur. Ancak aşk ya da bağlılık için yaptırırsanız, bir önceki seçenekte yaşanan etkilerin hiçbiri ortaya çıkmayabilir. Yani büyü yapımında, asıl olan büyünün metodu değildir. Büyünün yapılma amacıdır. Elbette metot farklılıkları da ortaya değişmez kesin etkiler çıkarabilir. Fakat bunlar baz alınarak etki hesabı yapılamaz. Pek ala, hangi büyüler nasıl etki gösterir? Hangi niyetlerde durum aşırıya kaçabilir ve ne gibi sonuçlar yaşanabilir?

Kara Büyülerin Etkileri

Sebebi tam olarak bilinmese de, kara büyüye dair pek çok bilginin gizli kalamamış olması gerçeği söz konusudur. Elbette internet üzerinde kara büyüye dair gördüğünüz pek çok yanlış ya da yalandır. Ancak bu, kara büyünün gereğinden fazla yayıldığı gerçeğini değiştirmemektedir. Bu sebeple kara büyülerin etkileri, en çok sorgulanan ve insanların da en çok yaşadığı etkilerdir. Kara büyü yapılan kişilerde;

  • Kabus görme ve uyku bozuklukları yaşama.
  • Paranoyaklaşma ve takip edildiğini hissetme.
  • Depresyona girme ve buna bağlı sorunlar yaşama.
  • Hayattaki kısmetin kapanması ve şanssızlık.
  • Sevdiklerinden uzaklaşma ve sürekli kaygı yaşama.
  • Ani ruh hali değişiklikleri yaşama.

Rahmani ve Ak Büyülerin Etkileri

Rahmani büyülerin ve ak büyülerin etkileri kısmen birbirlerine benzemektedir. Hatta bu iki işlem arasındaki en belirgin farklılık, birinin dini inançlara uygun şekilde yapılıyor olması diğerinin ise antik öğretilere uygun olarak yapılıyor olmasıdır. Ancak iki işlemde de kötü niyet ya da insana zarar verme gibi bir amaç yoktur. Bu sebeple rahmani ve ak büyülerin etkileri sıklıkla sorgulanmaz. Çünkü çoğu zaman bu işlemlerin yapıldığı kimse tarafından anlaşılamaz. Genellikle bu gibi işlemler, doğal süreçte olduğu gibi uygun hızda seyir eder ve ortaya absürt bir durum çıkmasının önüne geçer. Beklenmedik etkiler veya yan etkilerden de şüphe duyulması gerekli görülmez. Detaylı bilgi için, hocamızı arayabilir ya da yazarak bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here