Halüsinasyon Nedir

 

Halüsinasyon Nedir?

Halüsinasyon beyin tarafından yaratılan hayal ürünü olaylardır. Kişi, halüsinasyonları gerçek sanar. Tüm duyu organlarını etkiler. Kişi gerçeklik ile hayal olanı karıştırır. Örneğin: kişi bir odada olmayan bir cismi olmayan bir kişiyi var zannederek bunda ısrarcı ve emin olabilir.

Kimlerde Görülür?

Halüsinasyon psikolojik sorunu olan, ilaç kullanan kişilerde görülmesinin yanı sıra cinlerin musallat olduğu kişilerce sıkça görülür. Eğer kişiye bir cin musallat olmuş ise kişi türlü türlü olay ve kişileri gördüğünü iddia edebilir. Tıpkı Akıl Oyunları filmindeki gibi…

Çözümü Nedir?

Böyle bir durum ile karşı karşıya geldiğinizde yapmanız gereken ilk şey görülen şeylerin halüsinasyon olduğuna emin olmaktır. Sonrasında Medyum Fikret Hoca’dan randevu talep ederek bakım yaptırmanız gerekir. Üstünüzde bir musallat var mı yok mu tedavi için bilinmesi gerekir.

Medyum Fikret Hoca Kimdir?

Fikret Hoca’mız İstanbul’da doğmuştur.Lisans Eğitimini Psikoloji bölümünde tamamladıktan sonra özellikle Parapsikoloji alanında eğitimler almıştır. Ayrıca dünyanın en etkili ve en güçlü şifa tekniklerinden olan Kozmik enerji diğer adıyla Bioenerji alanına yönelmiştir.

Uzmanımız danışanlarına yaptığı Bioenerji seanslarda bireylerin hayatında olumsuzluk yaratan nazar büyü ve bazı kötü doğaüstü varlıkların negatif etkisini yok etmeye destek olmaktadır.Bu teknikle asıl amaç yok edilen negatif enerjinin yerini pozitif enerjiyle tamamlayabilmektedir.Günümüzde de birçok Bioenerji uzmanı tedavilerinde bedeni pozitif enerji ile güçlendirmeyi esas almaktadır.

Fikret Hoca’mız Büyü ,Fal ve Tılsım gibi dini olarak sakıncalı bilimsel olarak insanın Aurasına zarar veren negatif çalışmalar kabul etmemektedir. Ancak kişilerin aurasına zarar veren büyü tılsım gibi negatif enerjileri yok ederek kişilerin hayatlarının her alanında pozitif bir değişim ve dönüşüm yaşamlarına yardımcı olmaktadır.

Fikret Hoca’mız İstanbul Beylikdüzü’nde danışanlarına hizmet vermeye etmektedir.
Telefon üzerinden ve merkezimizde danışmanlık desteği verilmektedir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here