soğutma büyüsü etkileri

Göz Bağlama Büyüsü Nedir

Göz bağlama büyüsünde, göz bağlama kelimesi tamamen mecazdır. Yani göz bağlama büyüsü ile birinin görmesinin önüne geçemezsiniz. Başka bir deyiş ile göz bağlama büyüleri kişileri görme engelli haline getirmez. Göz bağlama büyüsü nedir sorusunun en belirgin cevabı; Büyü yapılan kişinin gözünün dışarıda olmamasıdır. Bir nevi sadakat amacı içermektedir. Büyü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişi dışında hiç kimseyle ilgilenmek istemeyecektir.

Pek çok çeşidi bulunan bağlama büyüleri, genellikle rahmani yollarla yapılmaz. Bir büyünün rahmani olabilmesi için, kişinin iradesini kalıcı olarak bağlamıyor olması gerekmektedir. Ancak bu ve bu gibi işlemlerin etkileri, büyü bozulmadığı sürece ömür boyu sürebilmektedir.

Göz Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Göz bağlama büyüsü yapılan kişilerde etkiler, çoğunlukla sosyal değişikliklerdir. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

  • Büyü yapılan kişinin sosyal hayatı çok renkli değildir. Büyüyü yaptıran kişi dışında kimse ona ilgi çekici gelmez.
  • Büyü yapılan kişi, evcil ve tek eşlidir. Ayrıca büyü yapılan kişi evliyse ve büyü eşi tarafından değil başka biri tarafından yapıldıysa, kişi eşinden ayrılmak isteyebilir.
  • Göz bağlama büyüleri, üçüncü kişiler tarafından ayrıma büyüleri olarak kullanılabilir.
  • Göz bağlama büyüsü ile tılsımlanmış olan kişi, ailesinden uzaklaşabilir. Ona büyü yaptıran kişi dışındaki herkes değerini büyük ölçüde kaybedebilir.

Göz Bağlama Büyüsünün Yan Etkileri Olur Mu

Rahmani olmayan işlemlerin yan etkileri olabilir. Elbette bunu kesin olarak iddia etmek mümkün değildir çünkü manevi ilimlerde hiçbir şey kesin değildir. Kişiye göre, duruma göre, yapılan büyünün türüne ve bu türde kullanılan materyallere göre sonsuz ihtimal vardır. Sizlere ezbere büyü etkileri hakkında yorum yapan kişileri dikkate almamanız gerekmektedir. Söz konusu manevi ilimler olduğunda, durum ve hikaye çok önemlidir.

Yan etkiler ise, genellikle kara büyülerin beklenen etkileri olarak yorumlanmaktadır. Yapılan büyünün enerjisi, kişiye fazla gelebilir ve kişi beklenenden daha anormal davranabilir. Sık sık kabus görebilir ve derin bir korku yaşayabilir. Detaylı bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için, iletişim bölümünde bulunan numaradan hocamızı arayabilir ya da yazarak destek alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here