Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü çoğunlukla giden biri ya da bir şey için yapılır. Amaç, alınan bir karar üzerinde doğrudan etkili olmak değildir. Daha çok kaybedilmiş biri ya da kaybedilmiş bir şeyin kişiye dolaylı ya da doğrudan geri dönecek yollar türetmektir. Evrendeki enerji doğru şekilde manipüle edilir ve kişinin arzuladığı geri getirme işlemi gerçekleşmiş olur.

Duygu bağı yaratan büyüler hakkındaki genel yanılgı, bu büyülerin aşk ya da romantik bağ üzerine yapıldığı konusudur. Aslında aile arasındaki problemlerde, iş ortaklıklarında problemlerde, ev hayvanının kaybolmasında, bir eşyanın kaybolmasında ve daha birçok farklı şekilde de kullanılabilmektedir.

Geri Getirme Büyüsü Nedir

İşlemin adı doğrudan bu değildir. Büyülerin halk arasındaki söylenme biçimleri, büyülerin amacını ifade ederler. Bu nedenle ulaşım ve yaptırım konusunda bir kolaylık ortaya çıkmıştır. Ancak geri getirme işlemi ya da büyüsü olarak bilinen uygulama, pek çok farklı şekilde yapılabilir.

Gizli ilimler hakkındaki bilgilerin çok fazla yayılmamış olması ve ayrıca yayıldığı düşünülen bilgilerin de sahte olması nedeniyle; Bu konu hakkında ulaşılabilirlik ancak halk dilinde türetildiği kadar gerçekleşebiliyor. Süreç ve sonuç hakkındaki bilgilerin çeşitliliği de bu sebeple sayılamayacak kadar çok oluyor.

Geri Getirme Büyüsü Ne İçin Kullanılır

Bilindiği üzere büyü, birkaç farklı şekilde işleme koyulabilen bir uygulama türüdür. İnsanların çoğu büyü dese bile, aslında büyü ile yakından uzaktan alakası olmayan işlemlere başvurulması çok daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır.

Enerjiye yön verme sanatı ya da yüksek enerjiyi manipüle etme işlemi kelimenin tam anlamı ile büyü değildir. Bu metafiziki olduğu kadar parapsikolojik bir olaydır. Geri getirme işlemi de uygulanma aşamasında daha saf ve daha temiz amaçlar içerdiği sürece bu enerji uygulamaları ile yapılabilmektedir. Kendilerini büyücü ile tanıtan kişiler aracılığı ile işlem yaptırmanın sağlıklı olmayacağı hususunda da sizleri uyarmak bizlerin asli görevlerinden biridir. Eğer geri getirme işlemi gibi rahmani işlemler uygulanarak sonuç alınabilecek ihtiyaçlarınız var ise, hocamız gibi rahmani işlemler uygulayan kişilere danışmanız sizler için daha hayırlı olacaktır. Hocamıza iletişim bölümündeki numara aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here